Kobiecość, sportowiec i inne zasady stylu Beyonce, które warto wziąć pod uwagę

Podkreślona kobiecość

Pomimo tendencji do neutralności płci, która pojawiła się w społeczeństwie i modnym świecie, kiedy młodzi ludzie próbują wygładzić granice za pomocą ubrań, Beyoncé podkreśla swoje wspaniałe kształty za pomocą kobiecych strojów. Popowa diwa woli dopasowane sukienki zarówno na co dzień, jak i na czerwonym dywanie. Nacisk kładziony jest zawsze na talię, biodra lub nogi.

Oprócz sukienek piosenkarkę często można zobaczyć w dwuczęściowym garniturze z długimi szerokimi spodniami lub szortami. Dopasowana kurtka Beyoncé woli nosić na nagim ciele, aby podkreślić dekolt. Jeśli nie boisz się odważnych eksperymentów, weź tę notatkę.

Sportik

Beyoncé, jako przedstawicielka kultury R'n'B, włącza elementy tego stylu do swojego codziennego wyglądu. Popowa diwa nie boi się mieszać luźnych sportowych bluz z kobiecymi spódnicami i sandałami na wysokich obcasach. Piosenkarka wybiera takie obrazy do wędrówek na różnych imprezach z rodziną. Na przykład w zeszłym roku przyszła na koncert Bruno Marsa w stylu Valentino total look, który składał się z czerwonej dopasowanej sukienki w sportowym stylu, białych sandałów z cienkimi ramiączkami i dużej torby z nitami, która również nawiązuje do stylu R'n'B.

Ponadto, podczas gdy niektóre gwiazdy wolą elegancką biżuterię, Beyonce idzie własną drogą i często uzupełnia obraz dużymi efektownymi kolczykami. Zainspiruj się zdjęciami piosenkarki, dołącz jej najlepsze hity do swojej garderoby i spróbuj bawić się mieszanką stylów.

Przycięte bluzki

Szczęśliwi właściciele figury klepsydry mogą uczyć się od Beyoncé, jak nosić bluzki i połączyć je ze spódnicami lub spodniami, aby zyskać talię bez wulgaryzmów.

Zazwyczaj piosenkarka wybiera ołówkową spódnicę z wysoką talią, aby dopasować imprezę do przyciętego topu. Stwarza to iluzję sukienki, ale niewielka odległość między górą a spódnicą zwraca uwagę na talię. Aby się zrelaksować, pop diva zatrzymuje się na bardziej zrelaksowanych opcjach i łączy bluzki z luźnymi spodniami i spódnicą przeciwsłoneczną.

W naszej galerii znajdziesz jeszcze bardziej stylowe obrazy Beyoncé!