Najdziwniejsze powody, dla których kobiety wstydzą się swoich mężów

Wstyd można zdefiniować jako nieprzyjemne przeżycia ze względu na fakt, że twoje działania nie odpowiadają systemowi wartości. Dlatego oczywiście dziwnie się wstydzi, że twój mąż jest przystojny. Lub opiekuńczy. Lub łagodny ... Ale piękno można utożsamiać z homoseksualizmem. Nazwij opiekuńczego męża pisklęciem, delikatnym i szmatą. I - ups! Masz dobry powód do wstydu i wstydu. Ale wciąż nie dla siebie, ale dla innego (co samo w sobie jest sprzeczne z definicją wstydu).

Ogólnie wstyd ten jest złożonym tematem. Bardzo często wino jest zamaskowane, co samo w sobie może mieć tysiące powodów. I często wstyd przekształca lęki. Kobieta myśli, że wstydzi się męża, ale w rzeczywistości wstydzi się siebie - przed rodzicami z własnego wyboru lub przed jakąś wewnętrzną zasadą „zdradzania” go. Warunkowo: musiała kontynuować dynastię i poślubić wojskowego, a poślubiła artystę. Oczywiście nie jest bardzo odważny, nie ma nawet prawa nosić broni - szkoda!

Powodów wstydu może być znacznie więcej i za każdym razem musimy je uważnie i uważnie rozważyć. Nie możesz od razu pobiec do psychologa, zadaj sobie następujące pytanie: „Czy to naprawdę tak ważne dla mnie, że moja ukochana osoba to robi (tak wygląda)? Co zagraża jego zachowaniu (wizerunkowi) wobec mnie i moich bliskich? ”Może się okazać, że nie zagraża i nie jest tak ważne. A potem do piekła ze wstydem. Ale jeśli nadal masz nieprzyjemne uczucie, to jest to twój problem psychologiczny, a nie twój mąż. Oto pięć najdziwniejszych przyczyn kobiecego wstydu, jakie napotkano w mojej praktyce.

On jest wyższy ode mnie

Wariacje: jest łysy, jest gruby i jakikolwiek inny, związany z danymi fizycznymi. Ale jeśli mężczyzna może stać się łysy i przytyje podczas wspólnego życia, wtedy wzrost - ostateczny i niezmienny - do czasu ślubu był prawdopodobnie oczywisty ... A teraz chce iść z nim do teatru lub do kina, na urodziny, na imprezę, ale „zmuszona jest odmówić” . Oto niefortunna instalacja: będą się ze mnie śmiać. Z czego będą się śmiać? Za branie mniej niż mógłbyś? Okazuje się, że kobieta nie wstydzi się swojego męża, ale siebie samej: nie opanowała już wychowywania. Istnieje pewien kompleks - zestaw instalacji, które uniemożliwiają cieszenie się z ukochanej osoby.