Ryby, arbuz i 6 innych rzeczy we śnie zapowiadającym ciążę

Woda

Nic dziwnego, że wodę nazwano kolebką życia, z której faktycznie wyszło całe życie. Dlatego jeśli we śnie wejdziesz do czystej, przezroczystej rzeki (akwenu, morza lub oceanu) i zaczniesz tam wesoło pluskać się, oznacza to, że wkrótce będziesz musiał nauczyć się szczęścia macierzyństwa.

Ryba

Żywe ryby to kolejny dość wymowny czynnik wskazujący na wczesne poczęcie. Nowopowstałe matki mówią, że przed zajściem w ciążę bardzo często widziały we śnie pływającą rybę lub proces połowowy, gdzie ponownie natrafiły na najpiękniejszą rybę. Nawiasem mówiąc, proces wspaniałego połowu z niesamowitym połowem może marzyć nie tylko o kobiecie, ale także o jej wybranej. Może to oznaczać tylko jedno - dwa cenne paski na teście.

Kurczaki

Widzenie jaj kurzych we śnie lub żywych kurcząt oznacza również wczesne macierzyństwo i proces lęgowy. Nie na próżno porównuje się zbyt opiekuńczą matkę do kury matki. Dlatego bądź cierpliwy i zacznij patrzeć na tapetę w pokoju dziecinnym.

Arbuz

Jest szkarłatny arbuz cukrowy, a nawet z czarnymi kamieniami, oznacza to, że wkrótce zaokrąglisz. Eksperci zapewniają, że sam ten soczysty owoc symbolizuje przyjemność i wielką radość, dlatego widzenie go we śnie oznacza nie mniej radość z nadchodzącego macierzyństwa.

Jabłka

Jabłoń, której gałęzie zginają się pod ciężarem dojrzałych płynnych owoców, symbolizuje matkę. Dlatego jeśli we śnie chodzisz po sadzie jabłkowym i zbierasz czerwone pachnące owoce, przygotuj się, aby wkrótce zadowolić wybranego z wiadomościami o uzupełnieniu w rodzinie. Cóż, jeśli właśnie zobaczyłeś kwitnące jabłonie, oznacza to szybki dobrobyt i sukces finansowy.

Owoc granatu

Na przykład w Grecji granat i jego owoce są nadal uważane za symbol płodności i szczęśliwych chwil. Dlatego granat, który wyrwałeś ze snu, oznacza narodziny nowego życia, ale jeśli zjadłeś jego ziarna, oznacza to, że wkrótce pokuszą cię pokusy.

Bocian

Nic dziwnego, że wiele ludów, w tym Rosjanie, Finowie, Irlandczycy, Grecy i mieszkańcy współczesnego Egiptu, uosabiają te ptaki dzięki szybkiemu dodaniu do rodziny. Uważa się, że jeśli widziałeś bociana we śnie, możesz bezpiecznie zacząć planować, gdzie umieścić łóżeczko i co nazwiesz przyszłym dzieckiem.

Delfin

Delfiny przynoszą szczęście i radość, dlatego są szczególnie kochane przez kobiety, które mają trudności z poczęciem. Jeśli marzysz, że bawisz się w morzu z delfinami, wkrótce czeka Cię długo oczekiwane wydarzenie. Ale jeśli zobaczysz delfina, który po prostu wykonuje sztuczki w basenie, powinieneś przyjrzeć się bliżej swojemu otoczeniu lub zaakceptować ofertę zmiany pracy, a nawet zamieszkania.

Dzieci

Widzieć dzieci we śnie to wielki sukces. Często młode dziewczyny marzą na przykład o trzymaniu w ramionach pięknego uśmiechniętego dziecka. Oznacza to, że są wewnętrznie przygotowani na macierzyństwo i odpowiedzialność. A jeśli śniłeś, że obok ciebie jest nieatrakcyjne lub przestraszone dziecko, które również głośno krzyczy, oznacza to, że boisz się ciąży i wszystkiego, co z nią związane.