Kolczyki muszli, pierścienie rozgwiazdy i inne aktualne akcesoria tego sezonu

Dekoracje muszli

Muszle, rozgwiazdy i inni mieszkańcy podwodnego świata w tym sezonie powinni aktywnie towarzyszyć wszelkiego rodzaju biżuterii. Nie tylko na plaży z bikini, ale także w biurze z białą bluzką lub swobodną suknią - takie produkty dzisiaj będą odpowiednie dosłownie wszędzie i ze wszystkim. To, jak silnie nastrój kurortu będzie zależeć od twojego wizerunku, zależy od ciebie. W zależności od tego wybierz masywne naszyjniki z wieloma autentycznymi muszlami lub lakoniczne bransoletki z małą pozłacaną muszlą.

Sandały

Najmodniejszą opcją obuwia w tym sezonie są płaskie sandały. Mając wiele swetrów i krawatów, takich jak Mango, w sportowym stylu, takich jak Zara lub Bershka, lub skórzanych, takich jak oferta Vagabond lub 12storeez, noś dowolną z tych wersji tego lata zarówno na uczcie, jak i na całym świecie. Co więcej, będą wyglądać najbardziej spektakularnie z kontrastującymi rzeczami: sportowe sandały z lekkimi latającymi spódnicami i sukienkami oraz minimalistyczne i otwarte z lnianymi garniturami do spodni.

Równie istotną opcją są sandały - „slajdy” (z angielskiego slajdu - „slajd”). Zapraszam do noszenia skórzanych wersji z prawdziwymi letnimi sukienkami, a także z najsurowszymi kurtkami.

Okulary z łańcuchem

Jeśli ubiegłego lata tylko najwęższe oprawki były uważane za najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne, to w tym sezonie wszystkie okulary są w centrum uwagi, jeśli towarzyszy im łańcuch. Z masywnymi ogniwami, ozdobnymi koralikami lub wielowarstwowymi cienkimi - wybierz łańcuch według własnego gustu i noś praktyczne akcesorium, gdziekolwiek chcesz.

Słomkowe czapki i daszki

Nie tylko czapki, ale najbardziej luksusowe i fotogeniczne z nich - obiekt pożądania każdej mody w tym sezonie. Wybierając, powinieneś kierować się zasadą „Im więcej, tym lepiej” i skupić się na modelu Simon Port Jacquem, który doskonale chroni nie tylko głowę przed słońcem, ale wszystko inne.

Panama

Opcją modnego nakrycia głowy dla tych, którzy są gotowi eksperymentować ze stylem, jest Panama lub południowy zachód, jak rybak. Proponuje się noszenie nie tylko z relaksującym i zewnętrznym wyglądem, ale także z dość klasycznymi strojami.

Torby Rafii

Bagażniki, torby, okrągłe, dziwaczne lub w formie kupujących - tego lata nosz tkane torby ze wszystkimi paskami, nie tylko na plaży, ale także w mieście.

Zebraliśmy dla Ciebie jeszcze bardziej odpowiednie torby na ten sezon.