Psycholog Natalya Tolstaya przedstawia swoją nową książkę

Co robić w sytuacji, gdy mężczyzna nie spieszy się z sformalizowaniem związku? Jak doprowadzić go do tej decyzji, aby nie zniszczyć związku? Dowiesz się odpowiedzi z nowej książki psycholog Natalii Tołstoj. Publikujemy fragment rozdziału „Kim jesteś: szczęśliwy czy męczennik?”

Jesteś kochankiem: dlaczego tego potrzebujesz?

Kobieta wchodząca w beznadziejny związek pozamałżeński z reguły nie oddaje swojej miłości jak miłość. Ona szuka przygody. Lub się zakochuje. Lub dobrą zabawę. Zobaczmy, jak motywujesz swoją zdradę małżonka lub siebie, biorąc zaloty innego męża.

 • Zbyt zajęty, a ty nie masz czasu, chęci ani siły, aby budować złożone relacje interpersonalne, bez których wyobrażenie sobie rodziny jest nie do pomyślenia.
 • Już „poszedł” za mąż i, szczerze mówiąc, aż więcej pragnienia nie spłoną. Świadomie wybierasz taką rolę, ponieważ on nie potrzebuje cię jako męża.
 • Miło jest z nim rozmawiać i wykonywać cudowne uwertury w łóżku.
 • Ciekawa rozrywka - wbrew powszechnemu przekonaniu, zamężna kochanka może dać niezapomniane chwile nie tylko w łóżku, ale także w muzeum lub teatrze, nie wspominając o wspólnych wycieczkach. Jednocześnie posiadanie z nim czegoś wspólnego nie jest absolutnie wymagane!
 • Ty decydujesz, kiedy się spotkać, a kiedy być sam. Myślisz, że z mężczyzną i jednym dniem komunikacji wystarczy i co wieczór wracasz do swojej żeńskiej „domu Barbie”, bielonej i wolnej od brudnych skarpet, piwa i chrapania.
 • Skromne rodzinne życie codzienne w domu zastępuje związek z kochankiem podekscytowany łzą. W końcu to interesujące!
 • Kieruje Cię pragnienie, by stać się szczęśliwym, nawet jeśli tak się wydaje, ale chcesz wyskoczyć z tworzonej wokół ciebie opinii o kobiecie budzącej się w zimnym łóżku i nikt cię nie potrzebuje!
 • Szukasz miłości, która może przekształcić wszystko w twoim życiu tak, jak chcesz i marzysz.
 • A może śpisz z nim za coś: kontakty, pieniądze, informacje ... Stając się kochankiem bogatego człowieka, najprawdopodobniej otrzymasz wiele prezentów i (co do cholery nie żartuje) własną własność. Ale czy będziesz z tego szczęśliwszy, jest pytanie. Z takim człowiekiem nie dzieje się spokojnie, nudno, szaro, smutno. On jest twoją abstrakcją z życia codziennego. I dzięki niemu ta sama skała zwana „życiem”, na której rozbija się łódź szczęścia rodzinnego, pływa gdzieś daleko od ciebie.
 • Z kochankiem Twój osobisty okres bukietu cukierków może trwać bardzo, bardzo długo. W domu z mężem - czysta cisza i łaska, a wraz z nim nieustannie starasz się, za każdym razem puszczając żonę. Zewnętrzne przeszkody i okoliczności nie mogą dać ci okazji do bycia razem. A w waszej duszy, podobnie jak w dziele poety-poety, nieustannie oczekuje się miłości.
 • Jesteś specjalistą od miłości na długich dystansach, a on dryfuje na krze od dziesięciu miesięcy z dwunastu. Częste są tylko połączenia, e-maile i SMS-y. Nie uważaj zdradzania męża za dodatkową okazję, aby dowiedzieć się od innej osoby, że jesteś najlepszy na świecie. Nie masz nic przeciwko otrzymywaniu „korony” na głowie od czasami pojawiającego się mężczyzny, który może zorganizować dla ciebie wakacje.

Jeśli masz inne powody, dla których dopuściłeś zdradę w swoim życiu, napisz do mnie. Ten temat jest niestety bardzo obszerny i jestem gotowy kontynuować studia na stronach następujących książek. Pisz! Zgodziłeś się? Tymczasem powiem ci, ilu i wielu ekspertów patrzy na to pytanie - psychologów, seksuologów, ekspertów w dziedzinie rodziny i małżeństwa.