Modrzew oszczędza zdrowie

Namiętna brunetka i anielska blondynka. Meksykańska, amerykańska, francuska, rosyjska. Mama trójki dzieci lub dominująca kobieta biznesu ... Co mają ze sobą wspólnego? Chęć pozostania młodym!

W końcu nic nie maluje kobiety takiej jak młodość. A młodość to przede wszystkim zdrowie. Zdolność do pełnego oddychania, cieszenia się każdym dniem, nadążania za wszystkim.

Ale ciało zużywa się, a zdrowie zaczyna działać nieprawidłowo - z naszej, a nie z naszej winy. Stres, złe warunki środowiskowe, niezdrowa dieta, niewłaściwa codzienna rutyna, siedzący tryb życia ...

Pod wpływem tych czynników w organizmie aktywowane są wolne rodniki, co prowadzi do stresu oksydacyjnego (w wyniku reakcji oksydacyjnych), niszczenia komórek, aw konsekwencji starzenia się i rozwoju wielu chorób.

Dihydroquercetin jest referencyjnym przeciwutleniaczem. Został uzyskany w latach 60. XX wieku przez grupę rosyjskich naukowców, którzy wyizolowali DHA z drewna modrzewiowego.

Wyjątkowość odkrycia naukowego polegała na tym, że substancja z rośliny została uzyskana nie w postaci nalewki, maści lub ekstraktu (ekstraktu), ale w postaci czystej substancji - krystalicznego proszku, który można stosować w postaci kapsułek lub tabletek jako substancji terapeutycznej.

Dzięki zdolności przenikania do komórki wiąże bardziej skutecznie wolne rodniki niż inne leki, które nie są w stanie działać na poziomie komórkowym.

Dziś naturalny, żywy przeciwutleniacz Larisel chroni organizm przed negatywnymi czynnikami, pozwalając mu zachować zdrowie: normalizuje cholesterol, pomaga w chorobach sercowo-naczyniowych, łagodzi stany zapalne w ścianach naczyń krwionośnych i poprawia mikrokrążenie krwi.