Galopujący w całej Europie: 5 stylowych stylów do podróżowania po stolicach kultury

Każde miasto europejskie ma swój niezapomniany urok, który nie pozostawi obojętnym podróżnika i mody. Próbowaliśmy przekazać Ci to na prezentowanych zdjęciach. Wybierz wygląd, jaki będziesz przymierzać w tym sezonie!

Paryż

Moda paryska jest niewątpliwie kojarzona z wieloma z klasyką, elegancją i wygodą, graniczącą z romansem. Paryżanie mają bzika na punkcie lekkich oversize'owych koszul w tandemie z szerokimi spodniami. Możesz uzupełnić wygląd małym filcowym kapeluszem, klasycznymi czarnymi „konwersjami” i wykonać jasne pikowane sprzęgło na łańcuchu z jasnym akcentem. Taki wygląd jest idealny na odważny spacer po parku lub do luksusowej restauracji.

Milan

Włoskie dziewczęta z Mediolanu doceniają naturalność ubrań, ale jednocześnie zachowują intrygę na obrazie. Jeśli cenisz wygodę i wygodę, a także wolisz klasyczne kolory w stylu nude, to styl Milan na pewno Ci odpowiada. Aby uzyskać szyk w stylu włoskim, zalecamy noszenie luźnej koszulki w kwiatowy wzór i schowanie jej w przestronnej, delikatnej spódnicy midi. Uzupełnij swój wygląd o zielone sprzęgło i eleganckie złote pierścionki.

Londyn

Warstwowe ubrania to główna zasada tworzenia idealnego wyglądu dla londyńskich fashionistek. Wynika to częściowo z charakterystycznego zimnego klimatu, ponadto modniści z innych miast świata również zapożyczyli ten trend. Tworząc klasyczny angielski wygląd, zalecamy noszenie żółtych, obcisłych spodni w klatce w połączeniu z białym długim rękawem i dużym dżinsem. Buty z akcentami i czarne sprzęgło ze złotymi elementami staną się idealnym dopełnieniem obrazu.

Madryt

Gorąca hiszpańska natura nie może obejść się bez czerwonych kwiatów na zdjęciu! Hiszpanie wolą nosić najdelikatniejsze tekstury. Idealnym rozwiązaniem na wspaniały wieczór w restauracji nad hiszpańskim morzem jest luksusowa czerwona sukienka w tandemie ze złotymi sandałami na wysokim obcasie. Nie zapomnij o białej mini torbie z uchwytem bransoletki, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - telefon, czerwoną szminkę i małą butelkę perfum.

Na jednodniowy spacer zalecamy wybranie lekkiej sukienki z kwiecistym nadrukiem w połączeniu z tkaną torebką-wiadrem. Z butów lepiej jest preferować sandały na płaskiej podeszwie, aby ominąć jak najwięcej pięknych miejsc.