12 wściekłych mężczyzn: hit parady męskich zniewag

12. miejsce

„Mój mąż od dawna prosi mnie o zorganizowanie kolacji u nas dla swoich kolegów. Powiedział, że chce pochwalić się żoną i jej talentami kulinarnymi. Nie potrzebuję żadnego dodatkowego PR, ale kocham mojego męża, więc wziąłem dzień wolny i przygotowałem wszystko, od żeberka wieprzowego po ciasto hrabiego hrabiego. Przybyło siedmiu mężczyzn, wszyscy jedli, wychwalali, pięknie komunikowali się, rozproszeni nocą. A potem okazało się, że wszystkim oprócz męża podobał się ten wieczór.

„Rozmawiałeś tylko z nimi!” - poskarżył się, wściekle odkładając naczynia do zmywarki. - I czułem się zbyteczny!

„No cóż, co miałem zrobić” - oburzyłem się - „siedzieć na kolanach całą noc i milczeć?”

W odpowiedzi zrozumiała: tak, o tym chciał. Nie ma już imprez firmowych w domu! ”

„Cztery! Cztery razy zapytałem mojego chłopaka, czy chce iść do Bridget Jones's Baby. Vitalik odmówił i pod każdym względem szydził z filmów dla dziewcząt, a nawet z jakiegoś powodu w Colin Firth. Zwróciłem uwagę i poszedłem do kina z przyjacielem. „Smutny, urażony Witalij czekał na mnie w domu, który, jak się okazuje, nadal chciał zobaczyć Bridget, ale zawahał się powiedzieć to wprost!”

Leila, 30 lat

10 miejsce

„Jestem żoną Boreasa od 11 lat, każdego roku w naszą rocznicę, kiedy goście przychodzą i biorą album ślubny, mój mąż ciemnieje i nie chce ze mną rozmawiać. A wszystko dlatego, że jego wzrost wynosi 175 cm („Nie jestem niski, jestem krępy!”), A ja mam 173 i na wesele zakładam szpilki. Małe, niskie obcasy, aby nie schodzić z korytarza w baletkach lub białych kapciach. Na zdjęciach jestem trochę wyższy niż mój mąż - i nie, nie wybaczy mi tego, dopóki śmierć nas nie rozłączy! ”

Tatyana, 38 lat

9 miejsce

„Kiedyś upiekłem kurczaka z ziołami na obiad, a mój mąż spóźnił się z pracy i napisał:„ Jedz beze mnie ”. Nakarmiłem moich synów i posłałem ich spać. Siedzę głodny, czekam na swoją ukochaną, jak wierna żona. W końcu pojawia się Artem i zamiast „cześć” krzyczy, spoglądając na kurczaka: „A gdzie jest noga! Chciałem nogi z kurczaka!”

„Mąż cały dzień był ponury, odpowiadał na monosylabiczne pytania i patrzył na mnie od dołu - jeśli w ogóle. Pod wieczór wyznałem pod presją: „Śniło mi się, że zdradzasz mnie Wiaczesławem Butusowem!” Na początku nawet się śmiałem, ale okazało się, że to poważna sprawa. Oleg nie chciał mi wybaczyć i Wiaczesławowi przez cały weekend. A potem powiedziałem w swoich sercach: „Chciałbym cię zmienić, wybrałbym Aleksandra Wasiljewa z„ śledziony ”! Teraz Oleg ma nowego wroga ...”

Zlata, 35 lat

6 miejsce

„Na moje urodziny Gene dał mi fotel do masażu z wieloma trybami. Niezły prezent, świetnie. Zabrałam połowę mojego mieszkania ... podziękowałam ukochanemu, poszłam do kuchni i wkrótce zadzwoniłam na obiad. Nie przyjdzie Przyszedłem do pokoju, napompowana Giennadij siedzi w fotelu, trzęsie się i mówi: „Wygląda na to, że nie byłeś zbyt szczęśliwy z mojego prezentu. I spojrzałem, wybrałem. Nawiasem mówiąc, z poduszkami kompresyjnymi ...” Musiałem się bardziej cieszyć, w końcu wakacje! ”

Lena, 34 lata

5 miejsce

„Mój mąż i ja nauczyliśmy się prowadzić samochód i pojechaliśmy razem, aby uzyskać prawo do wynajęcia. Egzaminy się skończyły - okazało się, że zdałem, ale nie zdał.

„Wróciliśmy z domku mojego brata, Siergieja, matka zapytała, jak poszliśmy, a ja nonszalancko odpowiedziałem:„ Dobrze. Seryozha dostał wspaniały grill! ” Wszystko, ciemność spadła na świat. „Seryozha?” Mój mąż Dania spytał zimno. „No cóż. Kto nosił drewno opałowe, kto szukał szaszłyków w piwnicy i kto machał sklejką? Może nie wiesz, że węgle powinny być zawsze gorące, w przeciwnym razie po prostu ugotowane mięso, nie szaszłyki? Twój Seryozha oczywiście tego nie wiedział. Wszyscy śmiali się z mojej sklejki ... ” „Nie śmiej się ze sklejki” to teraz nasze sekretne motto rodzinne ”

2. miejsce

„Mój tata skończył 70 lat w sierpniu, nie chciałem sam iść na rocznicę i zaprosiłem Mishę, z którą niedawno się spotkałem. Było wiele toastów, miłych słów skierowanych do papieża, jego koledzy, studenci, krewni powiedzieli ... Potem Misha wstała, stuknęła widelcem w szybę i powiedziała kapryśnym tonem: „Oczywiście rozumiem, że wszyscy jesteście profesorami, ale w rzeczywistości szkoda, że ​​dzisiaj jest dzień budowniczego, ale nikt mi nie pogratulował! Wypijmy więc ludzi pracy, bez których ty, zjadacze książek, nie miałbyś gdzie mieszkać! ”

1. miejsce

„Mój chłopak Pasha miał psa Glasha, czarnego teriera. Ogromny, inteligentny i miły. Zakochała się we mnie. Kiedy przybyłem, te wesołe półśrodki wybiegły na korytarz i galopowały z radości. Ale Pasza był zawsze przeze mnie obrażony i zazdrosny. Powiedział, że Glasha jest psem stróżującym, nie powinna słuchać nikogo oprócz niego. „Trenuję ją, a ty ją karmisz i psujesz wszystko!” Pasha był zły. Wyszkolony budzący grozę pies wbił mu twarz w moją torbę i szukał tam kiełbasek. To nie jest nierozsądne. ”