Poznaj nasz: trzy najbardziej stylowe rosyjskie aktorki

Utalentowana osoba jest utalentowana we wszystkim. Przekonał nas o tym przykład trzech gwiazd rosyjskiego kina, których umiejętność przekształcania się w różne bohaterki łączy się z umiejętnością tworzenia różnorodnych obrazów we własnym życiu. W naszej recenzji najbardziej stylowe rosyjskie aktorki: Victoria Tolstoganova, Paulina Andreeva, Ravshan Kurkova. Bierzemy lekcje stylu!

Victoria Tolstoganova

Victoria Tolstoganova jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych rosyjskich aktorek. Oprócz owocnej pracy udaje jej się znaleźć czas na imprezy towarzyskie. Oczywiście uwaga gwiazdy o takiej wielkości jest nitowana. Aktorka od dawna przyjaźni się z projektantką Svetlaną Tegin, która niejednokrotnie ubierała Wiktorię na najważniejsze wydarzenia, w tym wybór zespołu na ceremonie otwarcia i zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie. Ostatnio Tolstoganova można zobaczyć w białych strojach: eleganckich sukienkach, czeskich bluzkach z obniżonymi ramionami lub sukienkach w podłodze w stylu lnianym.

Jej szafa ma wiele oryginalnych designerskich przedmiotów, często o skomplikowanym wystroju. Victoria uwielbia eksperymentować z obrazami. Mimo to w jej stylu panuje skromna elegancja, bardzo odpowiednia do jej wieku i statusu poważnej aktorki i matki trojga dzieci.

Ravshana Kurkova

Ravshana Kurkova jest niezwykle utalentowana, urocza, piękna, jak księżniczka z orientalnej opowieści, ma modelową wysokość 180 cm i nienaganną figurę. Dzięki swoim danym jest jedną z ambasadorek włoskich marek Calzedonia i Intimissimi. Imponująca lista zalet nie wystarczyła losowi - aktorka była również obdarzona wspaniałym wyczuciem stylu. Sama Ravshana jest skromna i mówi, że nie myśli zbyt dużo o zakupach i modzie, ale zawsze można ją zobaczyć w pierwszych wierszach różnych ocen najbardziej stylowych.

Możliwość wyboru zestawu od Kurkova jest tak dokładna, że ​​często odgrywa rolę we własnych ubraniach. To prawda, że ​​mówi, że potem daje to swoim znajomym lub krewnym. Aktorka nie wyróżnia żadnych konkretnych marek ani projektantów, nie goni bajecznie drogich rzeczy. Woli ubierać się w USA i Europie, nie gardzi pchlim targiem i małymi niszowymi sklepami z oryginalnymi pracami autorskimi.

Rozwój Ravshana pozwala nosić buty o płaskim skoku, co aktorka chętnie robi, wybierając demokratyczne i oryginalne modele. Akcesoria i biżuteria Kurkova są kolorowe i nie banalne, najczęściej można ją zobaczyć za pomocą miniaturowego sprzęgła.

Paulina Andreeva

Młoda gwiazda teatru i filmu Paulina Andreeva jest obecnie uważana za jedną z najbardziej utalentowanych i obiecujących rosyjskich aktorek. Niedawno poprowadziła ocenę najpiękniejszych kobiet w rosyjskim show-biznesie według znanego londyńskiego chirurga plastycznego Juliana de Silvy. Zauważył, że jej twarz idealnie pasuje do złotego podziału.

Sława, która spadła na dziewczynę, radykalnie wpłynęła na jej wizerunek. Jeśli na początku swojej kariery Paulina wolała swobodnie krojone bluzy, lakoniczne sukienki i garnitury do spodni, teraz trudno jest oderwać wzrok od jej obrazów na czerwonym dywanie. Ile kosztuje aktorka na okładki magazynów podczas otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie w smokingu Maison Bohemique z otwartym dekoltem i biżuterią Tiffany & Co. Role w skandalicznych filmach i przedstawieniach nie minęły, nie pozostawiając śladu samoświadomości Pauliny - zmienia się ze skromnej dziewczyny w prawdziwy symbol seksu rosyjskiego kina.

FOTO: pinterest.com, globallookpress.com, eastnews.ru
Czytaj także: