„Nie jestem gotowy”: wymówki, po których musimy wyjść

„Jestem zmęczony, chodź jutro”

Oczywiście mężczyzna nie jest samochodem, zawsze gotowym na seks: może się zmęczyć, zachorować, marzyć o wystarczającej ilości snu, w końcu może po prostu leżeć przytulony przed telewizorem. Nie ma w tym nic złego, szczególnie jeśli chcesz seksu z taką samą częstotliwością jak on. Jeśli musisz kochać się co najmniej trzy razy w tygodniu, a dwa razy w miesiącu wystarczy mu, to zdecydowanie nie zbiegniesz się z temperamentem. Dokładniej, już się nie zgadzały.

„Jesteśmy tylko przyjaciółmi”

Dlatego spędza z nią więcej czasu niż z tobą. W kontakcie Masza dzwoni codziennie - także Masza ”. Masza powiedziała, że ​​ta restauracja jest dobra,„ Lećmy na Dominikanę na Nowy Rok, tutaj była Masza - podobało jej się to ”. Za dużo Maszy stało się z nim w twoim życiu. Lub, w ich życiu z Maszą, z jakiegoś dziwnego powodu czaiłaś się.

„Mam inne plany”

Chcesz kupić dom we wsi, a po pięciu latach uważa się za artystę w Nowym Jorku, chcesz dużą rodzinę - aby dzieci, psy i stali goście byli w weekendy, ale wcale go to nie interesuje. On jest dobry, ty jesteś dobry, ale dla wspólnej przyszłości nie wystarczy patrzeć na siebie, ważne jest, aby patrzeć w jedną stronę.

„Nie lubię twoich dziewczyn”

Oczywiście nie musi kochać twoich dziewczyn. Ale jeśli mężczyzna nie jest nie tylko gotowy, aby stać się częścią twojej firmy, ale także zabrania ci poznawania przyjaciół, to prawdopodobnie nie będziesz żył długo i szczęśliwie. Ale przez długi czas i nieszczęśliwie łatwo: dzisiaj nie lubił ludzi, którzy są ci oczywiście bliscy, jutro możesz nie lubić swojej pracy, ubrania lub koloru włosów. Gotowy, aby narysować dla niego całe swoje życie?

„To tylko kot.”

Dlatego daje ci wybór: albo podejdziesz do niego bez bestii, albo w ogóle się nie ruszasz. Kategoryczność i niezdolność do poszukiwania kompromisów są na ogół katastrofalne dla relacji. Kategoryczność na granicy okrucieństwa (oczywiście nie obchodzi go, jak zachowujesz się z kotem) - tym bardziej. Kto wie komu następnym razem doda przedrostek „tylko”.

„Nie chcę się żenić”

Chcesz, żeby mężczyzna powiedział całemu światu, że jesteś jego kobietą, a on wierzy, że masz się tak dobrze, a pieczęć w paszporcie nic nie znaczy. W rzeczywistości oznacza to, że „tak dobry” w twojej parze nie jest dla ciebie, ale dla niego. Jeśli kilkakrotnie powiedziałeś, że status quo ci nie odpowiada, a on wciąż kategorycznie sprzeciwia się pójściu do urzędu stanu cywilnego (podczas gdy jesteś kategorycznie) - po co przedłużać tę torturę i dręczyć się nawzajem? Już czujesz się niekomfortowo, a on nie jest gotowy zrezygnować nawet z drobiazgów jak stempel - sam powiedział, że dla niego ten czyn oznacza znikomy - i jest mało prawdopodobne, aby był gotowy poświęcić swoje interesy w przyszłości.

„Poczekajmy z dzieckiem”

Naprawdę chcesz dzieci, a on mówi ci, że „jeszcze nie czas” i „poczekajmy”. Dziecko jest poważną sprawą, decyzja o nim powinna być wyważona. Więc jeśli mężczyzna powie ci, że nie jest jeszcze gotowy na dzieci, ponieważ chce poprawić sytuację finansową, zdecydować się na przeprowadzkę lub ukończyć studia / projekt, wskazując konkretne terminy („Tutaj spłacamy kredyt hipoteczny za sześć miesięcy - a potem”), to tyle. okej Jeśli nie ma żadnych wyjaśnień, dlaczego nie możesz mieć teraz dzieci, a terminy wyglądają jak „jeszcze nie czas” i „kiedyś na pewno” - być może nie jest on po prostu gotowy na dzieci, ale nigdy nie będzie na nie gotowy (podczas w każdym razie z tobą).

Zdjęcie: shutterstock.com