Z dzianinowym topem, sukienką i nie tylko: co połączyć z białymi jeansami w tym sezonie

Dzianinowy top

Dziane topy tego lata cieszą się niespotykaną popularnością. Naturalne odcienie, prążkowane - najlepiej wyglądają w połączeniu z białym dżinsem, ponieważ przypomina styl europejskich fashionistek, którzy szczególnie uwielbiają te kombinacje. Uzupełnij swój wygląd dzianinowymi koszulkami z płaskimi butami, aby nie wykraczać poza wygodę i europejskie zaniedbanie. Przestronny klient i akcesoria imitujące vintage to detale, które idealnie dopełniają taki wygląd.

Całkowity biały

Ubieranie na biało od stóp do głów to luksus, który jest możliwy, być może, tylko latem, więc teraz musisz zacząć korzystać z etui (zwłaszcza, że ​​całkowita biel w tym sezonie jest jednym z najmodniejszych monochromów). Noszenie białej sukni jest zbyt prostą opcją, dlatego nalegamy na białe dżinsy, śnieżnobiałą bawełnianą koszulę i pasujące akcesoria.

Z sukienką

W ostatnich latach wąskie modele jeansów zniknęły w tle, ustępując miejsca prostym i luźnym spodniom. Jeśli jednak biały schudnięcie nadal jest w szafie, nie spiesz się, aby się go pozbyć. Pokonaj je, aby ogólny wygląd wyglądał świeżo, możesz użyć ... sukienek. Na przykład lekka sukienka w stylu safari i duża torba wykonana z rafii są idealne do stworzenia swobodnego wyglądu.

A w wersji wieczorowej taki obraz zmieni sukienkę w zapach jedwabistej gładkiej tkaniny i szpilki.

Z „pracującym” koniem

Nie trzeba dodawać, że białe dżinsy idealnie łączą się z wszelkiego rodzaju kurtkami? Wygląda na to, że modele „męskie ramię” w dowolnych wariantach kolorystycznych i białym dżinsie naprawdę zostały stworzone dla siebie, a dziś stanowią jeden z najbardziej odpowiednich „pracujących” strojów. Skórzane sandały z niskimi obcasami i barokowymi perłami są codziennym luksusem i odrobiną swobody, co, mamy nadzieję, jest dla Ciebie dopuszczalne w pracy.