Prawdziwy człowiek i jego kompleksy

Zanim ożenił się z tobą, żył długim i warunkowo szczęśliwym życiem przez około dwadzieścia lat swojego życia, w którym zapewne wiele razy opowiadano mu coś w stylu „chłopcy nie płaczą”, „jesteś mężczyzną, który, jeśli nie ty” „Wyższa, silniejsza, szybsza” i inna mądrość, która wydaje się tracić doniosłe znaczenie w świecie zwycięskiej ósmej marca i równych szans. Nie każdy znajdzie siłę, aby nie bać się potencjalnej publicznej krytyki i wysłać do babci piekielnej wszystkich, którzy oczekują od niego zbyt wiele. Dlatego tak, mężczyźni są złożeni. I skomplikowane, podszywają się pod to, co do cholery.

Zmieniam się w dziwaka

Macho tak bardzo boi się znaleźć w kolejce w supermarkecie, pod wpływem głośnej babesha, że ​​próbuje zapobiec wszelkim próbom manipulacji. Nawet ten, który mieliśmy w naszych myślach, nie był.

Każda niewinna prośba o pomoc pogrąża go w napadzie złości: „Dlaczego żałowałeś!” Dzieli obowiązki domowe na mężczyzn i kobiety i uwielbia cytować Gosha z filmu „Moskwa nie wierzy we łzach”: „Podejmę decyzje - z tego prostego powodu, że Jestem mężczyzną ”.

Psychologowie dziecięcy (w końcu mężczyzna z pięcioletniego dziecka różni się tylko wielkością) zalecają metodę naturalnych konsekwencji: usiadł za kierownicą po imprezie - stracił swoje prawa; Czekał, aż jego żona, po powrocie z dzieckiem z kliniki, skrobie ci świąteczne skarpetki - spóźnił się na ważne spotkanie. Następnym razem sam kradnie skarpetki i pije wodę mineralną (gdy prawa zostaną zwrócone).

A co najważniejsze: nie możesz podnieść na niego głosu w supermarkecie! Nie ma mowy

Wszyscy mężczyźni są ...

Nie tylko obwinia się mężczyzn. Molestowanie seksualne, porzucone dzieci, unikanie alimentów - oni, biedni, odchodzą i sami są zaskoczeni, jak udało im się dorosnąć w tym samym czasie, co a) mężczyzna i b) normalny.

Pomaga wszystkim - od żony, która pilnie musi zostać zabrana na manicure do szczytu dnia pracy, po ciotki pięciu kuzynów, które poprosiły o wykopanie ogrodu pięćset kilometrów od miasta. I wszyscy chętnie siedzą na jego szyi ...

Jeśli w przypadku manicure kompleks męski jest wyraźnie na naszą korzyść, wtedy ciotki muszą podjąć decyzję, dopóki mąż nie przeciąży łopatą! Powinien regularnie słyszeć, że jest dobry, przyzwoity, że nikt nie pomyślałby o wątpieniu w jego szlachetność. Organizuj imprezy wyłącznie dla niego - od kolacji z twoich ulubionych potraw po koncerty jego ulubionych artystów, również zasługuje na uwagę i troskę. Cóż, przepisuj manicure ściśle na czas, gdy czas wykopać ogród cioci: pozwól mu nauczyć się ustalać priorytety.

Jestem frajerem

To gotowy kompleks - nieoczekiwanie. Żona zarabia za dużo - więcej niż on, którego historyczne powołanie ma być żywicielem rodziny, pijakiem i komodą.

Och, to najbardziej naśladujący męski kompleks. Kiedy z biegiem lat są noszone w sposób naturalny, nie przyzwyczajeni do diety i nie wiedząc nic o dodatkowych kaloriach, zaczynają wierzyć, że życie jest dla nich strasznie niesprawiedliwe, a ich żołądek jest niewytłumaczalną karą karmiczną.

Twoje dziecko już zapytało, czy dziecko mieszka w żołądku tatusia. Tak, sam mąż czasem wątpi, czy pomimo anatomii przydarzył mu się cud ciąży. W końcu z jakiegoś powodu jego brzuch rośnie. Piwo i kiełbaski oczywiście nie mają z tym nic wspólnego: czy zapomniałeś, że dwadzieścia lat temu zjadł jeszcze więcej tłuszczu i ważył pięćdziesiąt kilogramów mniej? I wzruszająco kupuje przestronne koszulki XXXXL, aby ukryć pełnię.

Przestraszyć - jeśli nie przez bliską śmierć, to przynajmniej impotencję. Co więcej, jest to czysta prawda: im szerszy chłopiec, tym szybciej maleje poziom męskich hormonów w jego rosnącym ciele. Przeczytaj na głos fragmenty na ten temat, mimowolnie natkniesz się na wywiad z wybitnymi lekarzami, sięgnij po przykłady przyjaciół i znajomych. Kiedy w końcu wpadnie w histerię i zacznie przygotowywać się na nieuchronną śmierć, zaoferuj lśniące rozwiązanie - dietę i aktywny tryb życia.

Ważne: niewystarczająco przestraszony mężczyzna nigdy nie będzie jadł brokułów.

Opuścisz mnie

To nie tyle niezależny koszmar, co konsekwencja niestrudzonej pracy małych męskich demonów. On się łysa. Ma niski wzrost. Nie jest zamożny. Jest gruby, seksistowski, ma dziwkę. Tak, każdy by wyszedł w tej sytuacji!