Leżąc w związku: sposób ochrony lub narzędzie zniszczenia

Zgodnie z idealną teorią kłamstwo jest substancją, która z pewnością wyjdzie na powierzchnię, a następnie, jak przyprawiony wyciekiem oleju na jasnej powierzchni oceanu, zabije wszystkie żywe istoty w promieniu jednego gniazda miłości. Dlatego z radością i dobrowolnie zrzucamy naszym partnerom wszystkie szkielety z szafek bez wyjątku: jesteśmy szczerzy, nasze gniazdo jest zbyt drogie, aby je zbezcześcić, choć małym, ale kłamstwem.

A potem obraża nas, że szczerość pozostała niedoceniona, a małżeństwo jest bliskie rozpadu z powodu nieistotnej historii, o której lepiej byłoby milczeć. Tak więc w dniu wszystkich kłamców stawia czytelnikom prawdziwie hamletowskie pytanie: kłamać czy nie kłamać?

O pieniądzach

Jeśli jakieś opcjonalne, ale słodkie dla naszego serca, wydatki bezboleśnie rozpływają się w codziennych wydatkach, to dlaczego dodatkowo skupiać się na nich już i tak zajętym małżonku? Cóż, tak, kupiłem czterdzieści ósmą parę butów, sto pierwszą szminkę i trzysta pięćdziesiąt pięć lakierów do paznokci. Jeśli po tym rodzina nie będzie musiała jeść niskokalorycznych skórek chleba przez miesiąc, nie będzie żadnego problemu. Przynajmniej dopóki sami go nie stworzymy, opisując niepotrzebne kolory, z męskiego punktu widzenia, zakupy. I zgadnij, kto będzie winien za to, że wciąż nie ma dość pieniędzy na pałac nad morzem i lamborghini? Oczywiście ten, który kupuje zbyt wiele lakierów do paznokci. Oto jest - cena prawdy!

Potajemnie od męża zaciągnięcie pożyczki w wysokości trzech rocznych dochodów na grę na giełdzie to nie tylko kłamstwo, to podłość. Kiedy z radością wydasz każdy grosz i zastanawiasz się, ile bank jest winien, sekret będzie musiał zostać ujawniony. I usprawiedliwienie dobrych intencji raczej nie uratuje cię od jego sprawiedliwego pragnienia rozwodu z tobą i długami.

O seksie

Wszystkie panie od czasu do czasu udają orgazm, zwłaszcza gdy około miliona ważnych rzeczy, a nie w ogóle o seksie, ale ukochana jest pełna pasji. Oczywiście nie powinniśmy uprawiać seksu, kiedy nie chcemy, i ogólnie - romans na zawsze. Ale życie w małżeństwie nie obraca się wokół niekończącego się wzajemnego pragnienia. Czasami łatwiej jest udawać niż wyjaśnić, dlaczego nie: w końcu jesteśmy niczym, ale człowiek jest zadowolony.

Nie możemy powiedzieć, że wszystko jest dobrze, jeśli wszystko jest stabilnie złe. Nie jakość i regularność życia seksualnego, rodzaje seksu, które są dla ciebie osobiście nieprzyjemne (nawet jeśli wszyscy je praktykują i nikt nie narzeka) - po chwili możesz całkowicie oderwać się od takiej ofiary, rzucić epicką napad złości, zrzucić niczego nie podejrzewającego do tej pory gotowanie następnie partner, spakuj i wyjdź.

O zdrowiu i urodzie

Jeśli tak, nie powiedzieliśmy tego i zaprzeczymy wszystkim podczas przesłuchania ... Ale jeśli seks po stronie nastąpił przypadkowo (pod wpływem hormonów, alkoholu, zbyt gorącego nastroju, a nawet diabeł wie z ważnych powodów), nie powinieneś o tym mówić w drugiej połowie. Będzie zdenerwowany. Zacznie myśleć, że go nie kochasz. Będzie podejrzewał, że nie ma wystarczających umiejętności w łóżku. Najważniejsze jest to, że nie ma dobrodusznych ludzi, którzy chcieliby otworzyć oczy na twój moralny charakter ... A jeśli istnieje, zaprzeczyć wszystkim! Nie było nic, kropka.

Jeśli nie masz sprytnego planu odsłonięcia męża jako kompletnego idioty i wyczerpania cię do stanu bliskiego szaleństwa, nie musisz rozmawiać o swoich powieściach ze wspólnymi przyjaciółmi i robić wspólne zdjęcia z kochankami, przekazując je kolegom z klasy, których spotykasz. Co więcej, nie powinieneś robić zdjęć kolegom z klasy, których spotykasz, uznając ich za natrętnych fanów. Dawno nie byliśmy w szkole, nie będzie romantycznej walki z teczkami. Gorący dorośli faceci mogą odpowiedzieć na wiadomości o zdradzie nie tylko banalnym rozwodem, ale także niestandardowymi metodami opisanymi w Kodeksie karnym Federacji Rosyjskiej.

O przeszłości