Spodnie ze spektakularną bluzką, sukienką z kontrastowym paskiem i nie tylko: co zrobić, gdy ostatni telefon do dzieci

Casualowa sukienka + pasek akcentujący

Prosta i gustowna jest zawsze opcja wygrana-wygrana i szczególnie ważna zasada w przypadkach, gdy nie jesteś winowajcą. Lepiej jest ukryć eleganckie sukienki o skomplikowanych stylach i teksturach, aby uzyskać bardziej odpowiednie dekoracje, i pojawić się na szkolnych korytarzach w codziennej sukience, uzupełnione ciekawymi akcesoriami. Szeroki pasek z akcentem, torba o niestandardowym kształcie i łódki na pewno sprawią, że będziesz sprytny, ale dyskretny.

Spodnie biurowe + efektowna bluzka

Surowe spodnie, które nosisz do pracy na co dzień, są odpowiednie na takie imprezy, jak to możliwe, jeśli mają idealne dopasowanie. Uzupełnij je o rzeczy, które nie mają miejsca w ubioru roboczym (powiedzmy, jasną bluzkę z organzy i rzucające się w oczy kolczyki) i voila - wytrzymałeś wymaganą surowość, ale wyglądasz świątecznie.

Tę opcję można również wykonać w bardziej letniej wersji: w pastelowych delikatnych kolorach iz bluzką bez rękawów.

Kombinezon

Niezwykle wszechstronny i elegancki, czarny kombinezon będzie wyglądał odpowiednio (jednocześnie luksusowy i powściągliwy) w ścianach sali szkolnej i poza nim, kiedy uroczystość zmieni się w bardziej relaksującą atmosferę. Kup łódkę w kolorze fuksji lub inny jasny kolor, aby ją uzupełnić, aby podkreślić święto obrazu i nie zapomnij o dekoracjach.

Romantyczna spódnica + obszerna kurtka

Możesz eksperymentować z najbardziej odpowiednimi kombinacjami. Na przykład, aby grać w kontrasty i założyć romantyczną latającą spódnicę z groszkiem ze ścisłą kurtką „z ramienia mężczyzny” - to znowu pozwoli zachować równowagę między surowym a mądrym. Możesz uzupełnić obraz jasną torbą bieżącego modelu i kolczykami wisiorek.