Po kolacji przy świecach

W ten sposób można na przykład zauważyć wyjazd dzieci do obozu lub do domku z babcią. Legalne małżeństwo dorosłego dziecka jest również sporą okazją: mają one swój ślub, my mamy swój. I jest to możliwe bez powodu: w końcu masz męża, kuchnię, sypialnię, świece. I od dawna rozumiesz, że najważniejsza rzecz wydarzy się po obiedzie!

Świece woskowe

W tym artykule nawet nie mam nadziei, że znajdziesz przepisy na afrodyzjaki. Jest to dla Ciebie lepsze w zakładce „Gotowanie”. Myślę, że nawet jeśli kupisz tylko truskawki lub zamówisz dostawę sushi, przy świecach nadal będzie romantycznie. Pytanie: co zrobić ze świecami po obiedzie?

I zależy to od tego, jakie świece zapaliłeś przy tej okazji.

Jeśli jesteś woskiem lub stearyną, jesteś albo beznadziejnym staroświeckim romantykiem, albo zwolennikiem twardego BDSM. W tym drugim przypadku raczej nie będziemy w stanie zaoferować Ci czegoś nowego i nieznanego.

Ale jeśli jesteś romantykiem, ale na filmie lub pięknym zdjęciu widziałeś, jak ktoś wylewa kogoś ze stopionego wosku, nie próbuj go powtarzać! Temperatura topnienia wosku pszczelego do takiego stanu, aby można go było podlać, wynosi 65 ° C. I to jest oparzenie III stopnia.

Możesz oczywiście zebrać wosk wokół krawędzi świecy (staje się plastyczny w temperaturze 40 ° C) i masować palce palcami w zamrożonym wosku „naparstki” ... Uczucia są interesujące, ale nie tak ekstremalne, że dla nich zrujnują prześcieradła na zawsze (jest myte gorzej niż guma do żucia !).

Czopki parafinowe i / lub stearynowe topią się i stają się płynne nawet w 50 ° C - co oznacza, że ​​poważne oparzenie, szczególnie jeśli jest podlewane z dużej wysokości, najprawdopodobniej nie. Ale to będzie bolało. A ty (jeśli nie jesteś zwolennikiem BDSM) raczej nie wiesz, co dalej z tym bólem. Dlatego powiedzmy ci sekret: to, co widziałeś w kinie lub na zdjęciach, to specjalne świece do masażu.

Masować świece

Można je kupić w spa, sklepach z jogą i sklepach intymnych. „Jogiczny” zwykle ma wyraźniejszy aromat - to amator. Świece do masażu „erotyczne” (w sklepach intymnych) pachną delikatnie i dyskretnie.

Zazwyczaj są one wypełnione albo metalowymi puszkami z pokrywką, albo - co w naszym przypadku jest o wiele wygodniejsze - małymi ceramicznymi dzbankami. Przez „dziobek” dzbanka stopiony olej wlewa się do cienkiego strumienia. Jego temperatura wynosi około 40 ° C - najwygodniejsza do masażu erotycznego. Na ciele, w przeciwieństwie do wosku, nie twardnieje, ale doskonale rozmazuje się i wchłania, zmiękcza i nawilża skórę. Kompozycja to zwykle olej sojowy lub palmowy, oliwkowy, kokosowy, masło shea i olejki aromatyczne.

Na zdjęciu:

Idealnie te świece powinny być zapalone na obiad. Pod koniec posiłku stopi się tyle oleju, że można nawet wykonać dobry masaż ciałem.

Świece plemnikobójcze

Nie nie! Zdecydowanie nie trzeba ich zapalać! Konieczne jest wprowadzenie ich w siebie 20 minut przed seksem - wtedy możesz obejść się bez prezerwatywy. Ale lepiej się nie ominąć: czopki plemnikobójcze są dodatkową metodą antykoncepcji.

Wewnątrz ciała świece bardzo aktywnie topią się i płyną. Przy braku wewnętrznego smarowania może to być dobre. We wszystkich innych przypadkach - dość nieprzyjemne. Seks oralny (tj. Mineta) jest wykluczony dla dziewczyny ze świecą: to, co może z ciebie wypłynąć, będzie gorzkie, tłuste i o raczej specyficznym zapachu. Ponadto mężczyźni często są na nie uczuleni.

Więc żadnych opcji: po obiedzie możesz potrzebować tylko świec do masażu.