Poślubić po rozwodzie

Ponadto po rozwodzie kobieta z reguły ma dobry powód, aby nie lubić mężczyzn. I stwierdzając: „Nigdy więcej nie wyjdź za mąż!”, W większości przypadków jest całkowicie szczera. Ale czasami jest to przebiegły. Jeśli jesteś przyzwyczajony do życia w parze, strach przed samotnością jest całkiem naturalny. Co robić

Wyznaj

Ja oczywiście. Jeśli naprawdę chcesz być w silnym związku, nie musisz myśleć w zamyśleniu przed lustrem i dziewczynami, że tak naprawdę nikogo nie potrzebujesz. I niedaleko od załamania nerwowego.

Jeśli chcesz związku, nie musisz przekonywać wszystkich. Jeśli nie potrzebujesz nikogo i wszyscy o tym wiedzą, wówczas rzadki (i najprawdopodobniej daleki od najlepszego) człowiek zaryzykuje narzucenie się. Zdecyduj sam, jakim formatem relacji jesteś zainteresowany na tym etapie: małżeństwo, spotkanie raz na trzy dni, wspólny relaks?

Liczyć

Nie bla bla bla bla na temat nieistotności elementu materialnego potencjalnego kandydata na pozew. Mamy już trzydzieści lat z ogonem (nawet jeśli w rzeczywistości jest to ogon trzepoczący na wietrze jak przyprawiony standard), wiemy już, ile jedzenia w sklepie, stroje w butiku, edukacja dzieci i podróże po całym świecie. A jeśli chcemy kogoś nakarmić i rozpieścić, wolelibyśmy mieć kota niż męża. A od mężczyzny oczekujemy relacji przynajmniej na równych warunkach.

Pragnienie partnera, który osiągnął poziom nie mniejszy niż ty - ani trochę kupiecki, ani wcale nie zawstydzający. W końcu musisz z nim porozmawiać. A do seksu lub eskorty są specjalnie wyszkoleni ludzie, w wieku 30+ wszystkie dziewczyny o tym wiedzą.

Komunikować się

Przyjmuj zaproszenia na najbardziej niezwykłe wydarzenia, czatuj w Internecie, interesuj się życiem znajomych i znajomych, dziel się swoimi emocjami i wrażeniami. Jednocześnie nie będzie czasu na zatopienie się w tęsknocie i samotności.

Im szerszy krąg Twojej komunikacji, tym więcej potencjalnych zalotników - to statystyki!

Być dyplomatą

Ok, jesteś mądrą kobietą, wszystko przeanalizowałeś i natychmiast zabrałeś byka za rogi. Mam na myśli, że od pierwszego dnia ściśle przesłuchujesz rozmówcę na wszystkich frontach i wydajesz surowy wyrok w sprawie zgodności lub niezgodności kandydata z określonymi wymaganiami. A potem z oburzeniem powiedz swoim znajomym, że ten słaby nawet nie był w stanie odpowiednio zaakceptować okrutnej prawdy o sobie!

Nie obrażaj zalotników. Nawet jeśli uważasz, że jego pensja jest niewielka, jego zawód nie jest prestiżowy, a jego szanse są zerowe, odmawiaj pięknie i bez osobistego. Jeśli związek się nie powiedzie, przynajmniej twoja reputacja miłej kobiety nie ucierpi - nigdy nie wiesz, jak zmieni się życie.

Próbować

Warunki dotyczące seksu wyłącznie po ślubie wyglądają teraz dziwnie, szczególnie z twoim doświadczeniem.

Łódka miłości zderzyła się z codziennością - to nie są bajki. Sprawdź, jak pokrywają się Twoje codzienne pomysły - i oceń, czy będziesz w stanie znieść łyżkę, która dudni o filiżance, wędruje po domu w szlafroku, prasuje strzały na ręcznikach i inne urocze rzeczy do końca życia.

Czasami wystarczy udać się do wentylatora na herbatę, aby zrozumieć: facet może być dobrym facetem, ale tylko w formie spotkań na neutralnym terytorium.

Dopasuj

Kiedy mężczyzna rozpoczyna związek z dorosłą kobietą, prawdopodobnie spodziewa się, że skandale od zera, siedem piątków w tygodniu, wymagają chodzenia po butikach z biżuterią i wypełniania się różami przed całym Instagramem. Mężczyzna, taki jak ty, potrzebuje równego partnera, a nie dorosłej kobiety trzymanej w dzieciństwie.

Nie przedstawiaj ucznia szkoły średniej w związku, po 20 latach zwykle okazuje się to niezręczne. Gdyby ktoś chciał Lolity, poznałby Lolitę, a nie z tobą.

Nie idź w cyklach

A jeśli odpowiedni człowiek się nie spotka? Do diabła z nim! Świadomy wiek jest dobry, ponieważ doskonale rozumiemy, ile ekscytujących zajęć jest na świecie, z wyjątkiem relacji. Rób to, co kochasz: koncerty, sport, podróże, plotki z przyjaciółmi na szampana, niekończące się kursy piękności z ulubioną kosmetyczką - nie fakt, że będziesz miał wystarczająco dużo czasu na to wszystko, gdy znów spotkasz księcia.

Osoba zainteresowana życiem, a inni są zainteresowani. Dodatkowo w miejscach tematycznych jest o wiele więcej szans na spotkanie z mężczyzną o takich samych zainteresowaniach jak twoje. A potem - jak się dowiedzieć, gdzie poprowadzi dyskusja na temat uchwytów snowboardowych.