W roli głównej kobieta: jak pieniądze zrywają relacje

Pieniądze i miłość rzadko rymują się. Jednak często znajdujemy się w dolinie z powodu niewłaściwej oceny nas samych lub naszej ukochanej. Na przykład, jak często chcesz odpoczywać na morzu i czy możesz to zorganizować razem? ..

Tam, gdzie nie ma zrozumienia, są skargi, a tam, gdzie są skargi, są kłótnie. Jak utrzymać związek przetargowy, dopóki nie zniszczy go kwestia zakupu nowej sukienki lub tostera? Czy kobieta może stać się siłą przewodnią w parze i pomóc mężczyźnie nie stracić poczucia własnej wartości, dopóki nie zdobędzie jachtu? W tym samym czasie dama musi przestrzegać jej zainteresowań - w końcu nikt nie anulował manicure i nowej torby ...

„Miłość i bieda złapały mnie na zawsze w sieci” - bohater filmu „Cześć, jestem ciotką!” Śpiewał. Pamiętaj, że był biednym młodym aktorem, beznadziejnie zakochanym w młodej dziewczynie. Jego bieda nigdy nie pozwoliłaby im się pobrać. Teraz państwo nie tyle znaczy, a posag przestał odgrywać swoją rolę, ale dobrobyt związku zależy w dużej mierze od tego, jak para załatwi sprawy finansowe .

A kochankowie najczęściej mają krewnych - matki i ojców, dziadków, z którymi również musimy nadal się komunikować, zwracaj na nie uwagę. Niekoniecznie finanse, czasem wystarczy przynieść artykuły spożywcze lub usiąść, napić się herbaty i porozmawiać. Ale dzieje się jeszcze gorzej: kiedy życie pokoleń jednej rodziny jest tak ściśle powiązane, że nie jest jasne, kto ma rację i winić, a także jak wyjść z tej sytuacji.

Czy pieniądze rujnują małżeństwo?

Jak często po okresie bukietu i cukierków mężczyzna i kobieta nagle zdają sobie sprawę, że cała ich rozrywka kosztuje. Mężczyzna zazwyczaj płaci kawiarnie, filmy i kwiaty. Kobieta spędza czas na wędrówce w spa, nowej sukience i perfumach . Więc już zrobili na sobie wrażenie, nawet zebrali się razem i zaczęli razem mieszkać, a potem ... rodzinna łódź wkracza w codzienne życie.

Ich miłość - Igor i Yana - zaczęła się w szóstej klasie, pobrali się zaraz po szkole, a potem urodził się Anton. Wszystko było w porządku, dopóki jeden egzamin zdany przez Igora nie stał się przyczyną jego wykluczenia. Igor nie mógł lub nie chciał opuścić wojska i wyjechał na rok, by służyć - na szczęście w regionie moskiewskim. Wrócił, rozejrzał się, zaczął szukać pracy. I wtedy zrozumiałem, że nie wszystko jest takie proste.

Vladislav Ladmari, psycholog, kierownik School of Vibrational Psychology, próbował zrozumieć sytuację:

  • Niestety sytuacja, w której mężczyzna nie bierze odpowiedzialności, jest dość powszechna.

Faktem jest, że okazujemy miłość tak, jak ją rozumiemy, tak jak ją widzimy. I zaakceptuj miłość tylko to, czego nie rozumiemy. Bez względu na to, ile mamy karmionego dżemu, przekonując, że dzieje się tak z miłości, jeśli nie lubimy dżemu, nie zobaczymy w nim miłości.

A miłość do Igora to bycie dzieckiem w związku. I w związku z tym oczekiwał od żony, że wcieli się w niego w rolę bezproblemowej matki. Tak jak jego matka - Tamara. I dla niego tak było - naturalnie. Wewnątrz niego nie ma gotowości żyć inaczej.

Z dorosłego punktu widzenia Igor naprawdę zachowywał się nieodpowiedzialnie. Ale skąd ta nieodpowiedzialność? Ta nieodpowiedzialność została podniesiona w nim przez jego rodziców. Jego przykładem, jego działaniami w stosunku do siebie nawzajem i do niego.

Coś znikąd nie może pochodzić od nas. Wszystko pochodzi od rodziny i od rodziców. I właśnie takiego męża wybrał Ian. Więc pasował jej. Najprawdopodobniej jest ona bardziej zdolna do bycia matką niż dorosła mądra kobieta, partnerka dorosłego odpowiedzialnego mężczyzny. I to także od jej rodziny.

Oto, na przykład, historia opisana przez Francuza Jeana Anouila w 1951 roku. Biedna kwiaciarnia Colombo zakochuje się w młodym człowieku Julien, synu słynnej aktorki Madame Alexandra. Julien oferuje Colombesowi rękę i serce i prowadzi, pozostawiając nie tylko słynną matkę, która jest przeciwna ich małżeństwu, ale także ścieżkę młodego, początkującego muzyka. Nowożeńcy mają syna, próbują związać koniec z końcem, a następnie ... Julien decyduje się dołączyć do wojska.

Co to jest Możliwość odejścia od problemów w ulubionej grze „męskiej”? Czy powód pozostawienia żony w trudnej sytuacji ma się wydostać na własną rękę? A jeśli Julien jest całkowicie zdezorientowana, pozostawia żonę i dziecko pod opieką własnej matki - czy to jest ta słabość, czy jedyne możliwe wyjście? .. Możesz odpowiedzieć na te pytania razem z uczestnikami tej historii. Teatr na Malaya Bronnaya w nowym sezonie pokazuje premierę: sztukę „Kobieta w roli głównej”, komedię opartą na sztuce „Colomba”.

Ale najciekawsze jest to, że ten spektakl jest wystawiany przez mężczyznę. Reżyser Alexander Nazarov jest gwiazdą aktorki Nelli Uvarova, kręcąc ją w swoim sensacyjnym serialu „Don't Be Born Beautiful”.

A jednak to kobiety wychowują niemęskich mężczyzn ... i to my wybieramy takich mężczyzn. Co oznacza, że ​​każdy z nas ma z tego jakiś powód i pewne korzyści. I dopóki nie będziemy gotowi to porzucić, wszystko tam pozostanie ... Będziemy bezbronni, a oni będą „szumowiną”.