Jak sprawić, by mężczyzna dał ci diamenty?

Bardzo często mężczyzna nie daje prezentów swojej dziewczynie lub kobiecie po prostu dlatego, że nie podejrzewa nawet kobiecych pragnień. Jak popchnąć człowieka do działania? Jak sprawić, by mężczyzna dał ci prezent, ale nie tylko prezent, ale niezbędny, użyteczny i długo oczekiwany?!

Dość lekka podpowiedź: „Kochanie, jaki uroczy urok widziałem wczoraj w tym katalogu!”

Wybierz swoją wspólną przyjaciółkę i podziwiaj jej drogie rzeczy. Na przykład ciepło mów o jej mężu / chłopaku: „Daje jej tak wspaniałe prezenty! Prawdopodobnie bardzo ją kocha.

Większość mężczyzn boi się kobiecych łez - grzechem jest nie wykorzystywać ich do promocji! Najważniejsze jest, aby znaleźć odpowiednią okazję. Najbardziej ukochanym przez wielu jest „Nie kochasz mnie!” A jeśli kochasz - udowodnij to! ” I wtedy okazuje się, że jakaś drobiazg, na przykład para diamentowych kolczyków, wystarczy, abyś zaczął się radować!

Chłopiec powiedział - chłopiec tak! Ten sposób promocji polega na tym, że najpierw musisz rozkręcić człowieka na obietnice. Ale kiedy coś obiecał - rozgrzej to! Co - do odwiedzenia, do łóżka? Nie, kochanie, najpierw dla obiecanych, do sklepu, a dopiero potem - gdziekolwiek zechcesz. Możesz nawet umówić się z nim na spotkanie w pobliżu wyznaczonego sklepu. Gdzie on idzie? Nie psuj tego!

Drogie dziewczyny, pamiętajcie o jednej rzeczy - im więcej w was włoży, tym trudniej będzie mu się z tobą rozstać. Dlatego nie ograniczaj swojej wyobraźni. Trzymaj na bardzo krótkiej smyczy. W przeciwnym razie zacznie się spieszyć, aby zainwestować w inną młodą damę.

Jako reklama