5 głównych powodów, dla których nie powinieneś się wstydzić kupować ubrań w sklepie z używanymi rzeczami

Zapisywanie

Miejsca odsprzedaży przyciągają przede wszystkim możliwość kupowania rzeczy po atrakcyjnych zniżkach. W przypadku pozycji premium oszczędności są znaczne i jest to absolutnie rozsądne podejście do wydatków, które podzielają osoby znające wartość pieniądza.

Ważne jest, aby wiedzieć, że rynek wtórny odzieży, obuwia i akcesoriów to nie tylko rzeczy używane. Nawet w zwykłych dniach z drugiej ręki podczas dostawy możesz znaleźć wiele zupełnie nowych rzeczy ze wszystkimi etykietami i tagami, nie wspominając o sklepach z używkami, które sprzedają towary luksusowe. Często zdarza się, że nigdy nie noszone buty trafiają na stronę odsprzedaży: stracili rozmiar podczas zakupu. Lub, na przykład, torba otrzymana w prezencie nie była dla ciebie podobna, a dziewczyna postanowiła ją sprzedać, aby nie była martwa w szatni.

Wysoka jakość za mniej.

Rynek wtórnej mody jest bardzo zróżnicowany, ale jeśli właściciel platformy odsprzedaży dba o swoją reputację i nie zapomina o zysku, wybierze produkty wysokiej jakości z asortymentu. Podstawowe elementy garderoby, takie jak płaszcz, jedwabna sukienka lub sweter z kaszmiru, można kupić w odsprzedaży po cenie o rząd wielkości niższej niż detaliczna lub porównywalnej z rynkiem masowym. Jednocześnie kompozycja rzeczy będzie bardziej naturalna, a krój - lepszy niż w przypadku odzieży o podobnych kosztach ze zwykłych sklepów.

Wyłączność

Odsprzedają zarówno produkty vintage, jak i produkty europejskich marek, które nie są reprezentowane na podstawowym rynku odzieżowym w Rosji. Umożliwia to kupowanie wyjątkowych rzeczy, które nie pojawią się później w każdej sekundzie na ulicy. Nawet hollywoodzkie aktorki wybierają ekskluzywne sukienki w stylu vintage, aby nie być w głupiej sytuacji, gdy dwie kobiety w tych samych strojach pojawiają się na czerwonym dywanie lub imprezie. Kim Kardashian nosi teraz takie same stroje jak Naomi Campbell w latach 90., a Drew Barrymore uzupełnia swój codzienny wygląd biżuterią w stylu vintage. Vintage i odsprzedaż są modne!

Przyjazność dla środowiska

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że ważne jest, aby dbać o środowisko, podczas gdy wciąż jest coś do pozostawienia dla następnego pokolenia. Moda jako jeden z sektorów gospodarki, który wymaga dużych zasobów, zmierza również w kierunku zrównoważonego rozwoju. Utrzymanie go jest dość proste poprzez zakup przedmiotów w odsprzedaży. Możesz więc zadowolić się doskonałymi ubraniami, na produkcję których nie wydano dodatkowych produktów naftowych i dziesiątek litrów czystej wody. Niektóre nieodebrane rzeczy stają się nowe i odpowiednie dla innych, w pełni sprawdzając ich funkcjonalność i nie daremnie na półkach szafki. Odsprzedaż to przyjazne dla środowiska podejście nie tylko pod względem starannego zużycia zasobów naturalnych, ale także w odniesieniu do jego przestrzeni życiowej.

Uważność

Zakupy na rynku wtórnym uczą nas, aby zwracać uwagę na samą rzecz, a nie zakochać się w trikach sprzedawców. Jakość i skład tkaniny, dobre dopasowanie, które zdobi Twój kolor - na stronach odsprzedaży możesz łatwo znaleźć odpowiedni egzemplarz dokładnie według podanych parametrów. Świadome podejście do tworzenia garderoby pozwala na stylowe ubranie, łączenie obrazów i vintage oraz odsprzedaż i przedmioty z tradycyjnych sklepów.