20 modeli sukienek, na które warto zwrócić uwagę w tym sezonie

Styl Safari

Wygląda na to, że będziesz polować w dzikich miejscach - nie jest to pomysł na Halloween, ale najmodniejszy strój w najbliższej przyszłości. Piasek i ziemiste odcienie, naszywane kieszenie, pasek i detale nawiązujące do stylu retro wojskowego - estetyka safari zawsze pojawia się w ten czy inny sposób w ciepłym sezonie, ale w tym sezonie jest szczególnie popularna. Wybierz sukienkę, która pomoże ci połączyć się z otaczającą przyrodą i nie zapomnij kupić czapki od palącego się w niej słońca.

„Groch”

Nieco frywolne i niewiarygodne rzeczywiste „groszki” w tym sezonie z pewnością powinny znajdować się w garderobie w postaci sukienki. Ponieważ nadruk jest absolutnie uniwersalny, można z nim łatwo wprowadzić nie tylko codzienne kapsułki, ale także działający kodeks ubioru. Jeśli boisz się, że taki wzór ci „wybaczy”, noś sukienki z groszkiem z podstawowymi białymi tenisówkami lub z niemal sportowymi tenisówkami. Teraz takie kombinacje można bezpiecznie nazwać najmodniejszymi.

Sukienka koszulowa

Sukienka koszulowa to maszt nie tylko tego sezonu, ale także niezastąpiona rzecz w ogóle: kiedy już ją masz, jest mało prawdopodobne, abyś mogła się z nią rozstać latem lub wiosną. Po pierwsze, jest to najbardziej wierny asystent w tych czasach, kiedy wydaje się, że absolutnie nie ma nic do noszenia i nie ma czasu na trening. Po drugie, pod względem wszechstronności, jest gotowa przewyższyć nawet podstawowe dżinsy. Noś tę sukienkę z trampkami, jadąc z rodziną do miasta, z łódkami lub spiczastymi baletami do pracy i z grubymi butami w chłodniejsze dni, aby stworzyć stylowy kontrastowy wizerunek.

Sukienka w koszuli to także doskonała okazja do eksperymentowania z nakładaniem warstw. Na górze spodni, pod peplumem lub z inną spódnicą - kombinacje z tym czymś są nieograniczone.

Romantyczny

Zalotne sukienki z florystycznym nadrukiem raczej nie będą miały znaczenia, więc zainwestuj w długą historię. Ale tej wiosny i następnego lata rolę romantycznej rzeczy może odegrać suknia z motywami duszpasterskimi: falbany, bawełniana koronka, klatka vichy i haft koronkowy - zainspirowały wielu projektantów w tym sezonie.

Jeśli plany na dzień w ogóle nie obejmują romansu, wrzuć na takie sukienki ustrukturyzowane, surowe kurtki i idź do najważniejszych spraw, nie bojąc się wyglądać zbyt niepoważnie.

Modny nadruk

Jeśli dusza wymaga nowej, skorzystaj z najmodniejszych nadruków sezonu i wybierz zwykłe modele sukienek w nietypowych kolorach. Powiedzmy, że tematy zwierzęce są jak nigdy dotąd aktualne: zebra, lampart, tygrys lub pyton. Jeśli „drapieżne” rysunki wydają się zbyt odważne, przyjrzyj się bliżej technice tai-dai: w ten sposób skręcone i barwione tkaniny są obecnie jednym z najbardziej popularnych trendów. W delikatnych pastelowych kolorach lub w wesołych żywych kolorach - wybierz Tai-Dai w oparciu o nastrój.