Od miniaturowych kinkietów po klasyczne trencze: najlepsze trendy z London Fashion Week

Kombinezony do spodni

Spodnie dresowe poprawiły status niezaprzeczalnego mastheadu nadchodzącej wiosny, a my uważnie obserwujemy najnowsze trendy. Wśród głównych modnych sztuczek są warstwowe i jasne kolory, prowadzone przez ostry beż. Victoria Beckham sugeruje połączenie luźnych blezerów z kołnierzykami z falbanami, a Ricardo Tichi nalega na dodanie do kostiumu londyńskiej kamizelki z eleganckimi rękawami.

Kinkiety

Bielizna od lat odgrywa niezależną rolę w damskiej garderobie i z każdym sezonem coraz mniej ją ukrywamy. Miniaturowe kinkiety i bluzki w stylu bandeau zagrają świetną imprezę ze ścisłymi spodniami - dowód na wybiegu, w kolekcjach AWAKE Mode, David Koma i Christopher Kane.

Klasyczny trencz

Bez prawdziwego angielskiego klasyka na londyńskim podium nie dałoby się jednak zrobić w nieco innym czytaniu. Świeże odmiany na temat tradycyjnych beżowych trenczów zebrały najbardziej nieoczekiwane szczegóły. Projektanci dodali do nich kontrastujące elementy, przerośniętą objętość, a nawet wstawki jeansowe.

Odzież z obszernymi rękawami

Przyszłe wiosenne trendy wrócą do historii wiktoriańskiej Anglii, ale w zmodernizowanej interpretacji. I tak jest w przypadku jedwabnych, koronkowych falban i sukienek maxi, przypominających stroje z wyższych sfer. Zwróć uwagę na elementy konstrukcyjne, w szczególności rękawy. Ich głośność osiąga poziom „maksymalny”, a najbardziej dramatyczne modele znajdują się w kolekcjach Emilii Wickstead, Christophera Kane'a i Osmana.

Kontrast połówki

Świętujemy triumfalny powrót mody do kolorowej bryły dzięki dwukolorowym sukienkom, spódnicom midi i trenczom. I znowu bezpośredni cytat z lat sześćdziesiątych (przypominamy legendarną sukienkę Mondriana od Yves Saint Laurent), w której kulturze kluczową rolę odegrał ten sam „swingujący Londyn”. Dzisiaj projektanci oferują prawdziwe rzeczy Frankensteina z nieoczekiwanymi kombinacjami kolorów i awangardowymi nadrukami w połączeniu z solidnym klasykiem.

Beżowe odcienie

Naturalne mięso, głęboka taupa, kolor cappuccino i płatki migdałów to główne motywy na palecie wiosna-lato 2020. Monochromatyczny beżowy wygląd jest czymś, na co warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli czerń jest już znudzona. Spośród modnych nowych produktów, klasycznych trenczów, lakonicznych sukienek i tegorocznej absolutnej masthekh, garnitury do spodni z oversize'owymi dwurzędowymi blezerami, znów twierdzą, że są w twojej garderobie.

Klatka

Londyński szyk jest niewyobrażalny bez wielu odmian klatek. Romantyczne Vichy, „Prince of Wales”, szkocka szkocka krata i klasyczny glenchek stały się akcentami w kolekcjach Victoria Beckham, Ricardo Tichy i Emilii Wickstead, ukochanej projektantki Kate Middleton. Wariacje na temat masy komórki: od tradycyjnych kontrastów czerni i bieli po najbardziej żywe rozwiązania kolorystyczne.

Pasek kontrastowy

Pionowe, poziome i wszystkie razem: pas we wszystkich kierunkach i różnych szerokościach zdecydowanie rządzi piłką sezonu wiosenno-letniego. Gramy w przeciwieństwie do miejscowych skórzanych płaszczy, dużych sportowych bluz i sukienek koktajlowych. Przyjmujemy modny hack z kolekcji Victoria Beckham i Burberry i łączymy pasek z klatką.

Śledź najnowsze trendy w modzie dzięki pasji! Przeczytaj o głównych trendach z New York Fashion Week tutaj.