Kiedy związek się rozpada

Kiedy kończy się związek? A kiedy po prostu dać crack? Jak to rozgryźć? Gdy nagle uświadomisz sobie, że wszystko jest beznadziejnie zepsute, a powrót do magicznego stanu uniesienia i podziwu staje się coraz trudniejszy. Jakby jakaś zasłona nagle spada z twoich oczu i zaczynasz widzieć to, co wcześniej zamknąłeś. Czy to wszystko jest nieuniknione i czy rozczarowanie jest naturalne? Czy nie można żyć w równym stopniu samozadowolenia z powodu osoby? Co słychać Co sie dzieje Kiedy ta chwila nadejdzie i czy nieuchronnie nadejdzie? Czy warto za wszelką cenę utrzymywać związek, który nie ma przyszłości, walczyć do końca?

Nie zgadniesz tutaj. Trzeba tylko żyć. Ale w każdym razie

Może jesteście po prostu zmęczeni sobą, czasem ludzie mają dość bardzo bliskich związków. Oderwij się od intymności, przenieś się na bezpieczną odległość i zastanów się, czy musisz być razem. Po kilku dniach niektórzy rzucają się w ramiona, znudzeni i szczęśliwi. Niektóre potrwają miesiące, a nawet lata. „W oddali widać duży ...”

Pamiętaj, że rozczarowanie jest nieuchronnie ścigane przez kogoś, kto nie wie, jak obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość i zakłada różowe okulary, kiedy jest mu wygodnie, nie chcąc dostrzegać oczywistości.

W takim przypadku istnieje tylko jedno wyjście - zobaczyć, co faktycznie tam jest, a nie to, co chciałbyś zobaczyć. Nie kochaj przyszłego człowieka. Nie to, czym mógłby się stać pod pewnymi warunkami lub swoim idealnym wizerunkiem. I ten, który masz teraz. Lub nie kochaj.