Płaczę za wami, moi ukochani, lub 101 razy o sposoby na wyjście z depresji

Tak więc, wieczna historia (można nawet stwierdzić, mając arogancję, że ten, który nie przeżył, prawdopodobnie nie żył i nie żyje, ale śpi lub umarł. Albo dziecko.) Dwie osoby rozpadły się. Nie ma znaczenia, w co grała ta kobieta - że odeszła (możliwe są rzadkie przypadki, że sama prawda wyszła, nie całkowicie z miłości lub wcale z miłości - ale mówię o życiu, a nie bajce), że ją opuścił. Albo naprawdę to rzucił. Co jest bardziej prawdopodobne i istotne. Pomimo pewnych (moim zdaniem, nawet bardzo przyzwoitych) doświadczeń życiowych, nadal nie ośmielę się powiedzieć, że wiem, co czuje mężczyzna jednocześnie (chyba że podejmujesz ogólne ryzyko - ludzie są inni oczywiście), ale kilka słów o W każdym razie chcę tego. Nawiasem mówiąc, jest to bardzo ważny szczegół. NIE TO, co konkretnie myśli, a nawet mówi, co myśli. I co myślimy o tym, co myśli.

Tutaj wszystko jest dość skomplikowane. Jeśli zestaw przyjemnych złudzeń czasami bardzo pomaga poczuć się pewniej, piękniej, bardziej skutecznie, wówczas w tej sytuacji jest jedno bardzo podstępne miejsce: kobiety lubią myśleć, że on również się martwi . To oczywiście ogrzewa duszę, ale jeśli nie będziemy robić głupich rzeczy, jak za wszelką cenę zwrócić osobę, która wciąż zakochała się w sobie, a nawet w ogóle jej nie lubiła (mogę powiedzieć wszystkim, którzy tego chcą, lepiej tego nie robić!), Ale chcemy siebie aby uchronić się przed długoterminową depresją, rozczarowaniem, nienawiścią do ludzi, musisz coś zrobić.

Po pierwsze, nie możesz zapominać, że jesteś sam . I nie znalazłeś się na wysypisku śmieci (przepraszam za bycie niegrzecznym, ale może się też przydać) i przynajmniej nie zamierzasz się tam wyrzucać w najbliższej przyszłości. A zatem - nie pochlebiaj sobie. Męska psychologia jest inna (nie pójdę tam, beze mnie profesjonalni psychologowie, pisarze, dziennikarze i ogólnie wszyscy, którzy nie są leniwi, powiedziano to dawno temu). Jest to faktem, a jeśli człowiek jest mniej lub bardziej zrównoważony psychicznie, jest zdecydowanie heteroseksualny (co jest również wątpliwe z punktu widzenia współczesnej nauki, ale na razie będziemy polegać na własnej sensyce) i opuścił siebie (bez względu na to, jak to jest ułożone, przeanalizuj i przyznaj się że tak było), wtedy się nie martwi. Z kobiecego punktu widzenia tak jest. Ponieważ uczucia, które on odczuwa, nie stały obok naszych, a ty możesz nawet ich nie wziąć pod uwagę. Tak natura zorganizowała. Skąd mam wiedzieć Oprócz dwóch małżeństw w jej wieku, przyjaźniłem się z przyzwoitą liczbą zamężnych i niezamężnych mężczyzn w różnym wieku. Mój mąż cierpi, teraz jest nawet przystosowany, by zaprzyjaźnić się z niektórymi z nich, zwłaszcza z moim byłym mężem, biegają po drinka i narzekają na siebie.

Ogromna ilość alkoholu była wypijana w naszej kuchni na temat ciotek, które obrażały lub obrażały biednych mężczyzn, ale niewiele o opuszczonych lub porzuconych przez nich. I to uczucie jest zawsze takie samo: ta kopalnia jest niesprawiedliwie obrażona - tylko pretekst, by się zrelaksować, współczuć sobie, wywołać współczucie z zewnątrz. Konieczne jest głaskanie głowy i nauczenie, gdzie ją odesłać lub jak ugryźć sukę. Czysty interes, gdzie szukać porady, jeśli nie do innej dziwki? Lub do przyjaciół. Ale mam twarz jednorazową i wiem lepiej, podobnie jak kobiety, nadal wydaje się, że nie mam odrobiny kobiecej solidarności, jednego mężczyzny.

Jeśli nie możesz oznaczyć go jako kozła dla siebie, to też jest w porządku, możesz zacząć nękać obiekt objaśnieniami i wezwaniami, ofertami przyjaźni zamiast relacji, która straciła na znaczeniu (czasem okazuje się, że z różnym powodzeniem, naprawdę tego potrzebujesz?). Najważniejsze, żeby nie odmawiać sobie niczego: chcę zadzwonić, ale wezwać zdrowie! W końcu jeden z was zmęczy się, zrezygnuje i wszystko wyjdzie w naturalny sposób (zostaniesz wysłany lub będziesz dalej spać, aby go nie dostać). Również opcja, dlaczego ktoś też nie powinien tego spróbować? W szczególności sam to wypróbowałem i okazało się, że tak opisuję (obie opcje były dostępne. Nie wiem, co jest bardziej obrzydliwe). Ale w życiu zawsze szkoda nerwów i czasu na tak słabą nagrodę.

Cóż, teraz wyciągnij dżin z butelki! Wszyscy od dawna wiedzą, dlaczego ludzie żyją mniej - powstrzymują emocje, a to niszczy ich serce. Wszyscy wiedzą, że Włosi mają rację, gdy wyrzucają artykuły gospodarstwa domowego przez skandal i biją potrawy (zwykle niepotrzebne). Wyrzucają emocje z organizmu, ale nie meble i wyroby. I dobrze zrobione. Jeśli szkoda mebli, przyborów kuchennych jest tak mało, albo są bliskie sercu (to znaczy rozumiesz, że współczujesz) - w porządku! Nie straciłeś rozumu i całkiem dowódcy.

Teraz, dla kogo to jest słodkie dla serca: łatwiej komuś ryknąć, na kolana mamy, na dziewczynę w kamizelce. Najważniejsze jest to, że pierwszy impuls żalu należy gdzieś umieścić. Będziemy nazywać ten stan pierwszym szokiem, wtedy będziemy najbardziej bezbronni, głupi i impulsywni. Nie radzę ci pić, nawet pić razik i to jest bezużyteczne. Nudności, ból głowy, zepsute lub brudne brudne i nie na miejscu przedmioty z szafy rano powinny powiedzieć kobiecie, która jeszcze się nie pomyliła, że ​​ścieżka nie jest taka sama. Dobrze, jeśli budzisz się sam (z mamą, dziewczyną) i w znanym miejscu! Więc metoda jest ekstremalna i jedna z najbardziej niezalecanych (wypróbowałem ją - jest trochę myląca, jest kilka minusów. Ale dla bardzo słabych jest płytki wytchnienie). Jednym słowem, zdałeś sobie sprawę, że to nie jest dla ciebie. Aby utrwalić efekt, po spacerze spójrz w lustro - to dziwne, jak to jest, wypchałeś go, którego wcześniej nie opuszczałeś ?! Nie, musisz się uporządkować!

W stanie po szoku pojawia się pewien okres depresji, kiedy nie masz ochoty na nic, ale kątem oka i kawałkiem mózgu nadal masz kłopoty, choć nie tak ostro. Jest to prawdopodobnie najtrudniejsze (dla mnie w każdym razie tak było). Jeśli w stanie szoku tak naprawdę nie kontrolujesz kierunku myśli i działań, a oni popychają cię bardziej, to teraz nadszedł czas, aby zatrzymać ten biznes. Ale wszystkie małe, smutne myśli wspinają się i wspinają w głowę, psując nastrój. Tutaj nadszedł czas, aby uświadomić sobie, że scena dopiero się zaczyna, kiedy nadal możesz być rozproszony, czasami brać udział (i nie bez zainteresowania) w niektórych wydarzeniach towarzyskich, takich jak biesiady drużynowe, spotkania kolegów z klasy, publikowanie dziewczyn (tak , dla tych, którzy nie są w to zamieszani, radzę nadal dręczyć ich obecnością, nawet jeśli nie biorą czynnego udziału). Jednym słowem, musisz unikać odosobnienia, aby znaleźć się w towarzystwie, w którym po prostu nie będziesz mógł kontynuować wewnętrznego wołania Jarosławny, czasem pomimo irytacji. Możesz nawet do tego dojść, aby zwrócić większą uwagę na krewnych (nagle nagle nawet się radują?). Jeśli jesteś singlem, nadszedł czas, aby w końcu zająć się rozwojem kulturowym (swoją drogą, nawiasem mówiąc): idź na niepoddane przeglądowi wystawy wszystkiego, co jest w twoim mieście, wyciągnij kogokolwiek (lub jeśli nie ma absolutnie nikogo, to siebie idź) do teatru lub kina (możesz ćwiczyć oba). Krótko mówiąc, wpadnij na życie kulturalne. Jednym słowem „Nie!” Do samotnych wieczorów.

To bardzo ciekawy czas. W przypadku, gdy pierwsze dwa etapy są zakończone, a wyniki są oczywiste (zaczynasz odczuwać depresję, ale dostajesz tylko słabą wskazówkę lub nic nie wychodzi, odrzucając pomysł, że jesteś wietrzny i nie jesteś zdolny do głębokich uczuć), lub wszystko okazuje się być tak proste, ale już doświadczone, to nadszedł czas, aby stworzyć. Jak mówią mi moje osobiste doświadczenia i własne analityczne pomysły dotyczące upadłego życia osobistego, jest to jedna z najbardziej produktywnych chwil w życiu kobiety. A oto plan, w którym nosi swój urok: są siły, aby zmienić wizerunek, zawód, podejmowane są najodważniejsze decyzje w życiu, budzą się niewyobrażalne zdolności twórcze. Być może po doświadczeniu tego koszmaru nagle zaczynasz zdawać sobie sprawę, że można doświadczyć prawie wszystkiego (oprócz śmierci i niektórych innych szczególnie okropnych rzeczy, takich jak wojna, zarazy i straszne choroby). Stopniowo, krok po kroku, wracasz do swojego zwykłego życia, ale teraz zaczynasz rozumieć, że to ci tak nie pasuje (powtarzam, z osobistego doświadczenia i doświadczenia kilku dobrych przyjaciół). Cóż, jeśli praca jest przyzwoita, ukochana, interesująca. Ale to jest idealne i dlatego ....

Najwyraźniej nie tylko wydaje mi się, że w wyniku osobistych dramatów uwalniana jest energia napędzająca kreatywność. W ramach robienia czegoś ze swoją ukochaną możesz wreszcie zacząć chodzić na kursy językowe, kupować i hodować rośliny domowe, nauczyć się rysować, rzeźbić, szyć, robić na drutach lub haftować itp. , A nawet wszystko naraz. W rzeczywistości, jeśli się nad tym zastanowić, istnieje ogromna ilość przydatnych, oryginalnych i po prostu fajnych drobiazgów, które można zrobić, ale nadal nie wiesz, jak to zrobić. Życie jest piękne i niesamowite, wiele osób może zrobić coś bardzo pięknego, ty też możesz (nie ma przeciętnych ludzi, wystarczy poszukać tych talentów w sobie). W skrajnych przypadkach możesz po prostu nauczyć się czegoś pożytecznego i stworzyć, jeśli nie genialne kreacje, a następnie coś przyjemnego, co ozdobi twoje życie - jednoznacznie. Ponadto zdobądź małe zwierzę, które tego nie robi. Bardzo dobre dla nerwów. Jeśli oczywiście kochasz zwierzęta.

Element obowiązkowy: czas sam się zmienić. Musisz zrozumieć (zwłaszcza, że ​​tak naprawdę jest), że jest trochę wolnego czasu do następnego księcia, który zaraz zejdzie, i nie jesteś w formie. Konieczne jest przygotowanie wszystkiego na jego przybycie, doprowadzenie duszy, ciała i myśli, by tak rzec, do stanu przyjaznej gospodyni, która nie tylko nakryła stół, udekorowała dom dla gości, ale także świetnie wyglądała (każdy zawsze podziwiał i zazdrościł takim kobietom. Nie wzywam cię, byś zazdrościł, ale kiedy jesteś podziwiany, nie jest tak źle?) Nawet jeśli nie chcesz czekać na wizytę, zrób to tylko dla siebie. Sprawdź się, czy nie jesteś przyrównany do martwych ryb.

Jeśli mamzel gardzi drobnomieszczańskimi radościami, to znaczy czas po prostu z namysłem, nie rozpraszając się drobiazgami, zapoznaje się (kto wciąż nie jest zaznajomiony) z ideami Schopenhauera, Kanta i innych podobnych im, przeczytaj kilka przydatnych traktatów o duszy, kup kadzidło i sari, lub, w końcu, skrzynka z książkami feng shui. Każdy ma swoje priorytety. Tutaj jestem bardziej przyziemny i praktyczny. Mój przyjaciel, bardzo mądry i utalentowany mężczyzna, powiedział kiedyś: „Nie potrzebuję kobiety, która czyta Schopenhauer!” Przyszedł do mnie biedny Schopenhauer! A właściwie dlaczego? Nie wiem, żałuję, nie czytałem tego. Ale wierzyłem przyjacielowi. J nie jest jednak zabronione.