Odważne rozwiązanie: jak nosić i co połączyć torebkę w neonowym kolorze, aby wyglądać stylowo

Neon + Denim

Jasna neonowa torba z wężowym wzorem zdecydowanie wpisuje się we wszystkie główne trendy tego sezonu. Tylko tutaj należy bardzo ostrożnie obchodzić się z tym akcentowanym akcesorium. Łączenie go z tymi samymi jasnymi rzeczami jest złym pomysłem: istnieje szansa, aby wyglądać celowo chwytliwym, a nawet zabawnym. Najlepiej zneutralizować „kwasowość” koloru za pomocą podstawowych rzeczy, takich jak dżins. Dżinsy o prostym kroju, które można znaleźć w prawie każdej szafie, oraz lekka kurtka stanowią doskonałą parę jasnej torby. Uzupełnij wygląd czarnymi sandałami z cienkimi paskami i okularami z zielonkawymi soczewkami, które będą przypominały neon.

Neon + Nude Shades

Kolejnym trendem w tym sezonie są „nagie” sukienki w odcieniach nude. Jak najbliżej koloru skóry, będą stanowić idealną parę neonów. Najważniejsze jest utrzymanie obrazu w jednej palecie: wybierz sukienkę, muły, szal i okulary w delikatnych beżowych odcieniach. Aby urozmaicić taki spokojny tandem, pomoże neonowa torba, która na tle nagiego obrazu będzie wyglądać bardziej niż stosownie.

Kostium Neon +

Kombinezon w tym sezonie stał się najbardziej wszechstronnym elementem garderoby. Teraz możesz założyć go nie tylko do pracy, ale także na bardziej wyluzowane okazje. Wszystko zależy od tego, jakie akcesoria ozdobisz obraz. W przypadku trampek kostium będzie wyglądał mniej formalnie, a z neonową torbą - jeszcze bardziej. Nie bój się łączyć tego akcesorium z klasycznymi rzeczami: w połączeniu z jasnymi detalami, wręcz przeciwnie, będą wyglądać bardziej interesująco. Aby zachować estetykę „kwasowości”, pomoże jasny pas w tonie torby. Podkreśl talię, aby dodać odrobinę kobiecości swojemu wyglądowi.

Neon + czarny

Przepis na wygodny i praktyczny wygląd to jeansy, bluza i sznurowane buty, które przydadzą się na każdy spacer lub wycieczkę. W takim stroju nawet wiele kilometrów wyścigów zakupowych nie będzie dla ciebie przerażające. Tylko podstawowa czarna gama może się nudzić, bez względu na to, jak uniwersalna. Możesz naprawić sytuację za pomocą jasnej neonowej torby, która z pewnością cię rozweseli i doda modności nawet najprostszemu wyglądowi.