Męskie szczęście

Szczęściem jest, gdy wszystko jest gładkie, gładkie, z małymi wycięciami, aby w ogóle nie zostać zepsute. I - ciesz się ze świadomości, że ktoś potrzebuje cię szaleńczo, niespokojnie. Jesteś sam, a nie tym, co możesz dać, zrobić, kupić (tak jak wszyscy inni!). Kto potrzebuje tych heroizmów i odmian dawno zapomnianych westernów? Kiedy musiałeś zasłużyć na honor kochania i bycia kochanym? Wszystko powinno być inne.

Ruch! Musi być krok naprzód. Zawsze Nie oglądając się za siebie. Z woli fal.

Śmiało! Zapomnieć o wszystkim, co było, i nie myśleć o tym, co się stanie.

Nikt nie potrzebuje tych wszystkich myśli i tylko psuje nastrój.

I tak, że mgła z zapalonego papierosa w ciemnym pokoju, oświetlona tylko przez jasne promienie lampionów, które przedzierają się przez luźne zasłony, przypadkowo rozrzucone ubrania, zmięte prześcieradła, słodką euforię po szale miłości, i Ona. Z zadowolonym błyskiem w oczach. Ale myśli o czymś własnym, niezrozumiałym.

O czym możesz teraz myśleć?

Po prostu musisz płynąć z prądem burzliwej rzeki zwanej życiem. Śmiało! I ciesz się! Wszystko powinno zdarzyć się samo, bez wysiłku. To jest przeznaczenie.

A potem nadejdzie ranek. Bez żalu i męki, bez myśli. Lekkie jak białe piórko. Tak samo łatwo wymyka się i wraca, gdy nadejdzie kolejna noc, kiedy powrócą inne myśli i pragnienia.

Bez myśli, bez zmartwień, bez wysiłku - oto szczęście mężczyzny.

Ale co z? On pracuje Jakie mogą być obawy lub obowiązki? Nawet jeśli wpełzniesz do znajomego, który woła o piwo, nie ma siły. Wszystkie myśli są na kanapie i w telewizji, skacząc z kanału na kanał, ponieważ zmęczony mózg już niczego nie widzi. I żyje od weekendu do weekendu. I są przyjaciele, cóż, możesz iść na randkę ze względu na różnorodność. Nie, lepiej nie iść, tylko położyć się w domu. I żeby Ona sama przyszła. (Jaki jest sens ciągnięcia gdzieś, mimo wszystko, ta sofa stanie się punktem końcowym?)

Więc czujesz się lepiej.

I tak, że bez problemów i kłopotów! Ma ich dość. Tutaj na przykład jest to najważniejsze zadanie dla całego państwa, a właściwie w ogóle, nad rozwiązaniem, które nakłada na siebie w pracy. A przecież są takie subtelności, których nie każdy może zrozumieć.

Nie ma czasu na czytanie. Ponieważ kiedy wrócił do domu z pracy i zjadł w końcu mocno, natychmiast zasnął. Ale twoja ulubiona książka to prawdziwa okazja do przeczytania, oderwania się od szorstkiej rzeczywistości, w której każdy chce czegoś od ciebie, w którym musisz cały czas coś robić - posprzątać (pokój), umyć (naczynia za tobą), spacer (po chleb) ), wyjmij (wiadro) i przynieś (pieniądze).

Cóż, jeśli wszystko ci się nie spodoba, powie: „nie los!” i unosi się. Przynajmniej wtedy nie będzie musiał myśleć w wolnych minutach podczas przerw reklamowych w telewizji, gdzie jesteś i z kim, i dlaczego nie zadzwonić do niego. (Powinny.)

Znowu - przyjaciele, piwo, perspektywa. Dlatego nie ma sensu czekać na coś. Nie będzie dobrze. Najważniejsze, żeby nie być gorszym.

Mimo to będzie myślał, że nic nie robisz w pracy, dlatego nie jesteś zmęczony, nie rozumiesz komputera, w ogóle nic nie rozumiesz, nie możesz czytać (w skrajnych przypadkach, głupich kobiecych romansów), piszesz z błędami i ogólnie - do welonu i do kuchni!

A oto rzecz! Niech myśli w ten sposób. Jest taki spokojniejszy! Niech leżeć na kanapie. Więc jest ci spokojniej!

I możesz prowadzić jasne, pełne życia życie, mieć to, czego chcesz i nie odmawiać sobie niczego !!! I, co najważniejsze, nie polegaj na nikim!