Jeśli bocian nie lata: które strefy aktywować w domu w Feng Shui, aby zajść w ciążę

Często zdarza się, że pary nie mogą w żaden sposób uzyskać spadkobierców, chociaż zdrowie męża jest w porządku, a żona jest w stanie urodzić. Jednak bez względu na to, jak bardzo się starają, los nie spieszy się, aby uczynić z nich tak cenny prezent. Możesz oczywiście nadal mieć nadzieję na wyższe moce, ale eksperci od starożytnych chińskich nauk Feng Shui zalecają, aby nie siedzieć bezczynnie, ale sprawdzać, czy odpowiedni sektor jest aktywowany w twoim mieszkaniu, a jeśli nie, to pilnie go napraw.

Na przykład, według Feng Shui, to zachodni sektor jest odpowiedzialny za planowanie ciąży, porodu i, odpowiednio, wychowywanie dzieci. Dlatego, jeśli zrobisz wszystko dobrze, możesz uniknąć wielu problemów i błędów.

Energia Qi, obszar dla dzieci i figurki słoni

Zanim zaczniesz aktywować przepływ energii, przeprowadź etap przygotowawczy: zorganizuj wiosenne porządki, pozbądź się śmieci i niepotrzebnych rzeczy (w tym zwiędłych roślin, które „przyciągają” energię stagnacji i uniemożliwiają dalszy rozwój). Sprawdź także, czy w sypialni nie ma żadnych ostrych narożników skierowanych bezpośrednio na łóżko. Jeśli znajdziesz coś podobnego, przenieś meble lub po prostu udekoruj je w taki sposób, aby „zmiękczyć” końcówkę.

Aby zrobić wszystko dobrze, najpierw znajdź w mieszkaniu części południowo-zachodnią i południowo-wschodnią. W pierwszym przypadku wyślesz Chi Energy do strefy Miłości, a w drugiej - do Strefy Rodziny.

Aby pokazać powagę swoich zamiarów, musisz zorganizować tak zwaną strefę dla dzieci dla przyszłego spadkobiercy (aby pokazać, że naprawdę na niego czekasz i jesteś gotowy na jego pojawienie się). Oczywiście nie powinieneś od razu przebudowywać swojego biura w pokoju dziecinnym, ale musisz wcześniej (i zaplanować), gdzie będzie znajdować się łóżko dziecka i inne rzeczy.

Ponadto eksperci zalecają umieszczenie siedmiu słoni z obniżonymi pniami w zachodniej części - są symbolem płodności, będą symbolizować rodzinę i pomogą przyciągnąć pozytywną energię.

W południowo-wschodniej części domu musisz zbudować fontannę w małym pokoju lub, jeśli nie ma takiej okazji, zostaw po prostu obraz morza, oceanu, rzeki. Aby wzmocnić efekt przepływu wody, umieść obok sparowanych (co jest bardzo ważne) figurek gołębi, żurawi, łabędzi i aniołów. Eksperci przypominają, że dzieci powinny odczuwać miłość rodziców nie tylko dla siebie, ale także dla siebie nawzajem, dlatego zwróć szczególną uwagę na tę kwestię.

Dużo światła, patronów i relacji rodzinnych

W sektorze Dzieci i Kreatywność konieczne jest nie tylko aktywowanie i przyciąganie energii szczęścia, ale także myślenie, że wszystko tam odpowiada harmonijnemu rozwojowi (Twojemu i przyszłym spadkobiercom). Tak więc, według ekspertów, ta strefa powinna być bardzo jasna, więc jeśli zrozumiesz, że nie masz szczęścia ze słoneczną stroną, postaraj się umieścić tam dodatkowe źródła światła (lampa podłogowa, lampa, kinkiet). Ponadto obszar ten powinien być ozdobiony metalicznymi i naturalnymi kolorami. Złoto, srebro, stal, żółty, ochra, brąz i terakota są idealne jako akcenty. Ale bazę lepiej wybrać w kolorze białym, beżowym i niebieskim. I w żadnym wypadku nie eksperymentuj z czerwienią, maksimum, w którym możesz go użyć, to obraz granatu, który jest symbolem płodności. Jeśli chodzi o aromaty, idealnie nadaje się do tego obszaru geranium, grejpfrut, cynamon, mięta, a nawet rozmaryn.

Aby skonsolidować wynik, musisz zawiesić (lub umieścić) rodzinne zdjęcie w południowym sektorze odpowiedzialnym za miłość, dodać czerwone akcenty, miejsce w parach lub pamiątki (które są ważne dla was obojga).

Ponadto możesz skontaktować się ze swoimi patronami, aby poczęcie nastąpiło jak najszybciej, a ciąża przebiegła łatwo i spokojnie. Aby to zrobić, musisz zawiesić zdjęcia osób w północno-zachodniej części mieszkania, których opinię cenisz, których często pytasz o poradę, których uważasz za swoich mentorów. Jednocześnie, aby zapewnić wsparcie finansowe, możesz tutaj umieścić chińskie monety, które są symbolem bogactwa i dobrobytu.