Dlaczego nie możesz otworzyć, jeśli słyszysz dzwonek, ale nikogo tam nie ma i inne „horrory” związane z drzwiami wejściowymi

Jeśli drzwi wejściowe nagle same się otworzą, nie wróży to dobrze. Może to być zwiastun poważnych prób i nieuleczalnych chorób, o ile musisz pożegnać się z kimś z bliskich. Ale drzwi oderwane od zawiasów ostrzegały przed możliwym pożarem (i lepiej, żeby właściciel domu był w pogotowiu).

Przeciwnie, aby złagodzić stan kobiety podczas rozbiórki, zaleca się, aby drzwi frontowe były otwarte (wtedy poród minie łatwo i szybko).

Jeśli słyszysz dzwonek do drzwi lub pukanie do drzwi , ale nikogo tam nie ma, nie spiesz się, aby je otworzyć. Nasi przodkowie wierzyli, że w ten sposób nieczysta moc może przeniknąć do domu, co przysporzy Tobie (i Twoim bliskim) wielkich kłopotów. Ponadto może to oznaczać, że wkrótce czeka Cię szok życiowy (i najprawdopodobniej nie będzie to związane z przyjemnymi chwilami). Dlatego jeśli nagle pomyślałeś, że ktoś puka lub dzwoni wieczorem, nie spiesz się, aby otworzyć drzwi frontowe. Najpierw zapytaj, czy ktoś tam jest, spójrz przez wizjer, a jeśli jest cisza, to po prostu jej nie otwieraj. W przeciwnym razie możesz rzucić kłopoty na swój dom (nieuleczalne choroby i utrata bliskich). Dla tych, którzy od czasu do czasu powtarzają pukanie, eksperci zalecają omijanie domu świecami, zwracając szczególną uwagę na drzwi. I staraj się nie panikować, ale traktuj to jako znak z Wszechświata, który chce cię o czymś ostrzec. W końcu, jeśli skoncentrujesz się na neutralnej interpretacji tego wydarzenia, nie przyciągniesz negatywu.

Aby chronić swój dom przed przenikaniem złych duchów, nadal możesz zawiesić urok nad drzwiami, na przykład podkową. Ponadto nasi przodkowie zalecili, aby zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne nie były otwierane w tym samym czasie, aby nie przypadkowo „otworzyć” nieproszonych gości do domu. Przed otwarciem płótna musieli się upewnić, że pozostałe drzwi są zamknięte. Innym sposobem ochrony przed złymi duchami jest przekraczanie progu tylko prawą stopą . Uważa się, że w tym przypadku wszyscy źli pozostaną na zewnątrz i nie dostaną się do twojego domu.

Po dłuższym opuszczeniu domu (na przykład w podróży służbowej) upewnij się, że wszystkie okna i drzwi są szczelnie zamknięte . Uważa się, że w ten sposób możesz uchronić się przed plotkami i zazdrosnymi ludźmi próbującymi udaremnić twoje plany. I nigdy nie mów o swoich zamiarach, dopóki się nie spełnią. W przeciwnym razie nic nie zadziała, a ty pozostaniesz z niczym.

Jeśli drzwi frontowe zaczęły skrzypnąć , oznacza to, że wkrótce się poruszysz i przetestujesz.

Aby nie przypadkowo „zmieść” szczęście i dobrobyt z domu , nie powinieneś zamiatać z frontowych drzwi, ale z nich (wtedy całe twoje bogactwo pozostanie z tobą). Nawiasem mówiąc, inne znaki są powiązane z progiem. Na przykład nie możesz mówić ponad próg, przekazywać czegoś (szczególnie pieniędzy), w przeciwnym razie przypadkowo możesz przynieść sobie kłopoty i zniszczyć. Ale jeśli pozostawisz nikiel poniżej progu, to wręcz przeciwnie, obiecuje ci szybkie bogactwo. Jeśli już odszedłeś, ale przypomniałeś sobie zapomnianą rzecz i wróciłeś, nie będziesz już miał szczęścia (możesz spojrzeć w lustro, aby to zneutralizować).