10 znaków, że pilnie potrzebujesz oczyścić energię w domu

W nocy słyszymy dziwny szelest lub stukot

Powinno to szczególnie Cię ostrzec, jeśli nikt inny nie mieszka z tobą w mieszkaniu (w tym ze zwierzętami domowymi). Wiele osób przyznaje, że w nocy czasami słyszą śmiech dzieci, szelest, stukot dziecięcych nóg w mieszkaniu, podczas gdy sąsiedzi (powyżej lub poniżej) nie mają dzieci, więc dźwięki z nich nie pochodzą. Jeśli również to spotkałeś, to z pewnością opiekun twojego domu próbuje dać ci jakiś znak lub ostrzec przed wszelkimi problemami. Lub, co jest również prawdopodobne, zgromadziłeś dużo ujemnej energii w domu, który musi znaleźć jakieś wyjście. Musisz tylko zneutralizować jego działanie, aby dziwne rzeczy przestały się dziać w twoim mieszkaniu.

Sami otwierają (lub zamykają drzwi)

Trzaskanie lub skrzypienie drzwi, szczególnie w nocy, może rozwścieczyć każdego, nawet najbardziej spokojnego i cierpliwego. Jeśli coś podobnego wydarzy się w twoim domu (kiedy zamkniesz drzwi do pokoju przed pójściem spać, a rano okaże się otwarty i mieszkasz sam w mieszkaniu), nadszedł czas, aby pomyśleć o oczyszczeniu energii w domu i zdobyciu kilku ochronnych amuletów ( na przykład ta sama podkowa) na wszelki wypadek.

Woda z kranu ciągle się wylewa (nawet jeśli wiesz na pewno, że została wyłączona)

I to nie jest usterka systemu zaopatrzenia w wodę (lub niektórych części zamiennych), ale raczej konkretne przykłady tego, że woda włącza się sama. Co więcej, jesteś absolutnie pewien, że przed pójściem spać sprawdzili wszystkie krany, czy są szczelnie zamknięte, a w środku nocy przyłapałeś się na myśleniu, że słyszysz dźwięk wlewającej (lub kapiącej) wody. Jednocześnie kran lub mikser może być zupełnie nowy, a wszelkie ryzyko wycieku lub pęknięcia są wyeliminowane. Dlatego najprawdopodobniej są to sztuczki brownie, które wymagają interwencji chirurgicznej (nie chcesz otrzymywać dużych rachunków za nieuzasadnione zużycie wody pod koniec miesiąca).

Instalacja hydrauliczna często psuje się lub zawodzi sprzęt AGD

Kolejny punkt, który wskazuje, że normalny rytm życia został naruszony i nadszedł czas, abyś przeprowadził „sprzątanie w domu”. Na przykład na początek pozbądź się śmieci i zepsutych rzeczy, które blokują dostęp do pozytywnej energii, przyciągają nieszczęście i niepowodzenie w twoim mieszkaniu. Przestańcie kłócić się z bliskimi, utrzymujcie porządek, nie zamieniajcie domu w magazyn niepotrzebnych rzeczy i zdobądźcie amulet, który można zawiesić nad drzwiami wejściowymi. Nawet jeśli jest to podkowa, która ochroni Twój dom przed ruiną i złymi życzeniami.

Żarówki wypalają się regularnie, a gniazda lśnią

Nie, oczywiście, możesz winić wszystko za nieudolnych elektryków lub męża, który nieprawidłowo zmienił żarówkę, ale pamiętaj, czy zawsze były problemy (lub przerwy) w tym planie w twoim domu? Jeśli odpowiedź brzmi „nie”, to korzeni tego wszystkiego należy szukać wyraźnie nie u złych panów, ale w tym, że w domu nagromadziła się energia ujemna, którą należy usunąć. Gdy tylko rozwiążesz ten problem, zobaczysz, jak natychmiast w mieszkaniu panuje spokój i porządek.

Rzeczy i produkty znikają

Załóżmy, że wiesz dokładnie, gdzie zostawiasz określone przedmioty i produkty, ale ostatnio lub po prostu nie możesz ich wcale znaleźć, tak jakby odparowały w najbardziej niewiarygodny sposób, lub znaleźć je po pewnym czasie w bardzo nieoczekiwanych miejscach. Jednocześnie pamiętasz, że oni sami niczego nie przenieśli ani nie przenieśli, więc jak mogliby tam być? Eksperci zwracają uwagę na fakt, że mogą to być również intrygi w domu (lub ujemnej energii) i zalecają pozbycie się ujemnej energii, zapewniając dopływ dodatniej energii do domu. I wtedy zobaczysz, że wszystko ułoży się na swoim miejscu i życie powróci do normalnego biegu.

Rośliny rosnące w pomieszczeniach wysychają i znikają

Cóż, to tak, jakbyś nie zmienił procesu opieki nad roślinami domowymi, ale z jakiegoś powodu przestali się zakorzeniać w twoim domu - albo przestają rosnąć i kwitnąć, a nawet wychwytują dziwną chorobę i zaczynają więdnąć lub po prostu wysychają bez wyraźnego powodu . Spróbuj dowiedzieć się, co się dzieje, ale nie poddawaj się, pozwalając sytuacji przypadkowo.

Pękają meble i odpadają klamki

Być może można powiedzieć, że wszystko zależy od roku produkcji tych samych mebli i przedmiotów, bez względu na to, jak drogie są, niestety nie są trwałe. To prawda, ale widzicie, że to dziwne, kiedy kolejny zestaw mebli, jak mówią, psuje się od zera, a klamki drzwi należy wymieniać prawie co tydzień. Dlatego nie ignoruj ​​tych rzeczy i pomyśl o tym, jak oczyścić energię w domu.

Zwierzęta zaczynają się zachowywać zbyt dziwnie

Ten przedmiot dotyczy osób, które mają w domu zwierzęta. Jeśli na przykład nagle zacząłeś zauważać, że twoi owłosieni Murziks i Tuziki nagle zachowali się jakoś dziwnie (przez długi czas patrzyli na jakiś przedmiot w mieszkaniu, siedzieli godzinami, wpatrywali się w jednym punkcie, warczeli w pustkę, zaczynali bawić się z kimś czasami niewidoczne itd.), jest to również okazja do zastanowienia się, czy w domu wszystko jest bezpieczne i czy nadszedł czas, aby podjąć jakieś środki. W końcu zwierzęta, zdaniem ekspertów, odczuwają wszystkie zachodzące zmiany i dają znaki, których nie należy ignorować.

Coraz częściej dochodziły do ​​kłótni i starć z domami i sąsiadami

Cóż, wygląda na to, że zawsze żyłeś cicho i spokojnie, a ostatnio zacząłeś zauważać, że stosunki stały się napięte lub całkowicie ustały. Bliscy ludzie nagle stali się obcymi, sąsiedzi zostali z jakiegoś powodu obrażeni i zaczęli naprawiać drobne brudne sztuczki, a podniesiony ton w twoim domu jest teraz słyszalny częściej niż śmiech. I to tak, jakbyście nie zrobili czegoś takiego, i nie ma się za co obwiniać, ale poczucie, że jesteś winowajcą wszystkich tych nieszczęść, które na ciebie spadły, nie pozostawia cię. W rzeczywistości wszystko to może wskazywać, że w twoim domu pojawiła się energia ujemna, która blokuje krążenie energii dodatniej i przyciąga do ciebie kłopoty. Jest tylko jedno wyjście - oczyścić dom z negatywności i spróbować zmienić życie na lepsze.