15 oryginalnych drobiazgów do domu, które zadowolą każdą gospodynię domową

Panel na zdjęcia

Jedno zdjęcie to cenne wspomnienie dnia lub podróży, szczęśliwy moment w kręgu bliskich. Ale aby odtworzyć atmosferę, im więcej zdjęć, tym lepiej! Panel na osiem zdjęć pomoże Ci stworzyć kolaż z najszczęśliwszych chwil w życiu. Możesz używać zdjęć, pocztówek, listów, wycinków z czasopism i map - prawdziwa fantazja!

Magnetyczne ramki do zdjęć ze znacznikiem

I jeszcze jeden niezwykły prezent fotograficzny. Pamiętasz stare zdjęcia polaroidowe z białymi marginesami? Co powiesz na przekształcenie nowoczesnych ujęć w podobne, po prostu dodanie koloru? Zestaw zawiera sześć różnych ramek magnetycznych ze znacznikiem: zrób zdjęcie, przymocuj ramką do lodówki lub dowolnej metalowej powierzchni, zrób zabawny podpis - i voila! Na pokrywie markera znajduje się magnes, który pozwala również zamontować marker na lodówce lub innej metalowej powierzchni.

Dyfuzor zapachowy

Dyfuzor jest wypełniony aromatyczną mieszanką słodkiej pomarańczy, zielonej mandarynki i róży damasceńskiej (mieszanki zapachów mogą być inne). Kompozycja pozwala zanurzyć się we wspomnieniach, tworzy przyjemną atmosferę. Zestaw perfum stopniowo wchłania się w bambus i w przestrzeń. Intensywność zapachu może być kontrolowana przez liczbę pałeczek: im więcej, tym silniejszy aromat.

Wazon

Słodki mały wazon wprowadzi do twojego wnętrza lekkość, wygodę i pozytywność. Jest wykonany w delikatnych odcieniach (brzoskwiniowy, miętowy i jasnoszary) i ma całkowicie niestandardowy kształt, dzięki czemu natychmiast przyciąga uwagę. Wazon ma elastyczne nogi i uchwyty, do których można go powiesić na szafce lub półce lub postawić na stole, nadając zabawną pozę. Napełnij wazon wodą, dodaj kwiaty - słodkie!

Zestaw szklanych kieliszków „Cactus”

Nie ma takiej rodziny, dla której szklanki do wody, sok będą zbędne, a potem jest taki designerski zestaw. Każde z okularów jest wykonane w ekskluzywnym stylu i razem tworzą ładny wzór przypominający kaktusa. Jest to idealna opcja do nakrycia stołu, która nie tylko z powodzeniem spełnia swoje główne zadanie, ale także stylowo ozdabia wnętrze.