5 słonecznych filmów o miłości na jesienne wieczory

„50 pierwszych pocałunków”

Reżyser Peter Seagal, obsada: Adam Sandler, Drew Barrymore

Lucy i Henry spotykają się na słonecznych Hawajach. Po wypadku samochodowym Lucy cierpi na utratę pamięci i wciąż żyje w tym samym dniu (nawiasem mówiąc, pomysł filmu narodził się pod inspiracją Dnia Świstaka). Henry ma tylko jeden dzień, aby zdobyć serce Lucy - ale następnego dnia znowu go zapomni i będzie musiała zacząć wszystko od nowa.

„Listy do Julii”

Reżyser Gary Winick, obsada: Amanda Seyfred, Gael Garcia Bernal, Vanessa Redgrave

Sophie i Victor udają się na miesiąc miodowy do Werony. Victor przygotowuje otwarcie swojej restauracji w Nowym Jorku: spotyka się z dostawcami i robi inne rzeczy - ogólnie jest zajęty od rana do wieczora. Sophie spędza czas spacerując po mieście i dołączając do „sekretarek Julii” - kobiet, które odpowiadają na listy adresowane do Julii. Sophie odkrywa wiadomość wysłaną kilkadziesiąt lat temu przez Angielkę Claire i postanawia ułatwić spotkanie kochanków od dawna oddzielonych.

„Przed północą”

Reżyser Richard Linklater, w którym występują: Ethan Hawke, Julie Delpy

Ostatnia część trylogii o Jesse i Celine, którzy spędzili noc w Wiedniu („Przed świtem”), a następnie spotkali się dziewięć lat później w Paryżu („Przed świtem”), a na koniec widzimy ich jako ugruntowaną parę - rodzinę z dziećmi. Podobnie jak dwa poprzednie filmy, ten prawie w całości składa się z samych rozmów, ale nie da się oderwać. Jeśli chcesz coś zrobić, tak nie jest, ale jeśli masz ochotę zastanowić się nad perypetiami miłości i związków, dobrze się bawić, a w niektórych miejscach zrzucić łzę - tego potrzebujesz. Dodatkowo usunięto, aby ekran bezpośrednio wieje ciepło i aromaty Grecji.

„Udawaj, że jesteś moją żoną”

Reżyser Dennis Dugan, w którym występują: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman

Aby przekonać dziewczynę o poważnych zamiarach, chirurg plastyczny Danny potrzebuje fałszywej byłej żony, którą może przekonująco uznać za prawdziwą. Ta rola przypada jego nieokreślonej asystentce Katherine (Jennifer Aniston), która zamienia się w oszałamiającą piękność. Cała firma (Danny, jego dziewczyna Palmer, a także Katherine i jej dzieci) podróżują na Hawaje. W hotelu Katherine spotyka swoją koleżankę z klasy Devlin i chętnie wyciera nos - w tym celu trzeba udawać, że ona i Danny mają idealną rodzinę.

„Mamma Mia! 2 "

Reżyser Al Parker, obsada: Amanda Seyfred, Andy Garcia, Celia Imri, Lily James, Pierce Brosnan, Colin Firth

Pięć lat po wydarzeniach z pierwszego filmu. Sophie postanawia spełnić marzenie matki i przekształcić starą tawernę w piękny hotel. Przyjaciele i znajomi spotykają się na uroczystości otwarcia, a podczas zabawy Sophie dowiaduje się, że jest w ciąży. Film to czysta radość i stres: cudowne krajobrazy (fikcyjna Kalokairi została nakręcona w Chorwacji), hity ABBA i przytłaczająca liczba gwiazd na centymetr kwadratowy filmu. Co tylko udział Cher, która grała matkę Donny.

Jedyna taśma z kolekcji, której nie dotyczy kod promocyjny, ponieważ film niedawno trafił do kina. Wersja Full-HD kosztuje 399 rubli, wersja w jakości SD to 299 rubli. Kupowanie na zawsze: kup raz i oglądaj tyle, ile chcesz!

Taśmy z tej kolekcji, a także ponad 4000 filmów z pakietu subskrypcji Optimal, są dostępne w kinie internetowym Okko pod kodem promocyjnym 20180550, który jest ważny przez 10 dni od momentu aktywacji.