Pliki X: 7 znaków, że w twoim domu dzieją się zjawiska paranormalne

Ciągłe uczucie zimna

Nie oznacza to stanu przejściowego, gdy ogrzewanie nie zostało jeszcze włączone, a pomieszczenie się nie nagrzało. Mówimy o braku komfortu i poczucia chłodu, choć wydaje się, że przez pewien czas czułeś się całkiem dobrze w swoim domu. Próbujesz jak najszybciej uciec z mieszkania i nie spiesz się, by tam wrócić. Goście również nie lubią częstych wizyt, a w twoim życiu wszystko zaczyna się nie udać. Dodaj tutaj wciąż ciągłe kłótnie i starcia, a stanie się jasne, że w twoim domu krąży negatywna energia i niezrozumiałe byty.

Pojawienie się niepokoju i strachu

Ciągle zaczynają cię odwiedzać dziwne myśli i ogólnie nagle zaczynasz martwić się dosłownie z powodu drobiazgów, boisz się być we własnym mieszkaniu i masz pewność, że ktoś cię obserwuje. To oczywiście nie jest najprzyjemniejsze uczucie, jednak eksperci twierdzą, że w ten sposób po prostu starają się przekazać ci pewne informacje lub ostrzec przed pochopnymi decyzjami.

Rzeczy wędrują w różnych miejscach

Kolejny znak, że nie jesteś teraz sam w domu - rzeczy zaczynają pojawiać się w bardzo nieoczekiwanych miejscach. Powiedz, że zawsze przechowujesz akcesoria w określonym miejscu i nigdy ich nie zostawiasz. Ale nagle pewnego dnia zauważysz, że na przykład twój ukochany mały pierścionek nie znajduje się w pudełku - a wyszukiwania nie dają rezultatu. Na pewno będziesz zdenerwowany i po pewnym czasie zapomnisz o swojej stracie. I tu zaczyna się zabawa. Gdy tylko uwolnisz się od sytuacji, od razu znajdziesz swój mały pierścionek, ale w miejscu, w którym sam nigdy go nie zostawisz, na przykład w lodówce, w komorze do przechowywania zieleni (tak też było).

Bezsenność i brak snu

Nie mamy na myśli problemów zdrowotnych, gdy bezsenność jest powszechna. Chodzi bardziej o coś innego. Na przykład byłeś strasznie zmęczony i już przygotowywałeś się do snu, ale gdy tylko położyłeś się do łóżka, całe twoje zmęczenie oderwało się jak dłoń i zamiast udać się do kraju Morfeusza, zaczynasz porządkować wydarzenia dnia, kończąc się i martwiąc o wydarzenia, które jeszcze nie wystąpił. Lub, powiedzmy, zamiast widzieć zwykłe sny, jak większość ludzi, zaczynasz poruszać się w czasie i stajesz się uczestnikiem niektórych wydarzeń. Eksperci wyjaśniają, że często w ten sposób ktoś próbuje dać ci znak lub jakąś wskazówkę, którą powinieneś interpretować.

Więdnące rośliny domowe

Ktoś oczywiście może odpisać ten ustęp od faktu, że amatorzy ogrodników, jeśli nie potrafią odpowiednio dbać o rośliny, nie muszą sadzić kwiatów w domu. W końcu niewłaściwa opieka może zniszczyć nawet najbardziej bezpretensjonalną roślinę, i to prawda. Jeśli jednak zdecydowanie wierzysz w swoje umiejętności i do tego czasu wyhodowałeś prawdziwą dżunglę w swoim domu, powinieneś być wyraźnie ostrzeżony przez fakt, że teraz wszystkie twoje zielone zwierzaki po prostu umierają bez powodu, a nowe rośliny wcale się nie zakorzeniają .

Szelest, skrzypienie i inne dźwięki

Przyznaj się, to było tak, jakbyś zaczynał słyszeć dziwne szelesty, ryki, skrzypienie, śmiech lub inne dźwięki (na przykład ktoś dzwoni do ciebie po imieniu, chociaż na pewno wiesz, że jesteś sam w domu). Nie, nie sądzisz i nie powinieneś od razu dzwonić do specjalistów. Jest to wyraźny znak, że nieproszeni goście osiedlili się w twoim pokoju.

Dziwne zachowanie zwierzaka

Twoje zwierzęta, szczególnie koty, są bardzo wrażliwe na wszystko, co dzieje się w mieszkaniu. Jeśli nagle zaczną się dziwnie zachowywać (wtedy spójrz w pustkę, jakby bawił się z kimś niewidzialnym, a nawet syczeniem i warczeniem), to w twoim domu wybuchła jakaś energia, która nie daje odpoczynku twoim zwierzakom.