Jak wybrać i połączyć perły, aby nie wyglądać na starsze niż twój wiek

Na pokazie kolekcji jesień-zima 2019-2020 Dolce & Gabbana pokazała przerobioną biżuterię perłową w tandemie ze zwykłymi białymi bluzkami, romantycznymi sukienkami i nie tylko, pokazując, że takie akcesoria z łatwością współistnieją zarówno w oficjalnej garderobie, jak i bardziej zrelaksowanej. Warianty z kwiatowymi elementami, które również pokazała marka, można z łatwością wykorzystać we wszelkiego rodzaju wiosennych stylizacjach, na przyjęciu lub w restauracji z przyjaciółmi.

Na pokazie Chanel użyto bardziej klasycznej biżuterii perłowej - kolczyków, bransoletek i naszyjników, które idealnie nadają się również na formalny biznesowy wygląd. Wielowarstwowy naszyjnik z pereł, podobnie jak model Cara Delevingne, idealnie nadaje się na bluzkę lub sukienkę z głębokim dekoltem na uroczystość.

Biżuteria perłowa została również znaleziona na pokazach Rodarte i Gucci. Duże kolczyki z inicjałami, obręcz z bujnymi sztucznymi kwiatami i perłowymi elementami, a także duże koraliki pereł na czapce mogą być świetnym dodatkiem do wieczorowych toalet i codziennego wyglądu.

Zebraliśmy najbardziej stylową biżuterię z perłami, która na pewno przyda się nie tylko na wakacjach, ale także w dni powszednie, w galerii!