Białe bluzki i koszule, które będą odpowiednie nie tylko w biurze: 22 stylowe opcje

8 BY YOOX, 8500 rub.

Odnowienie podstawowej białej koszuli na ciepły sezon to zadanie, jeśli nie pierwsze, to jedno z nich. W 8 BY YOOX znaleźliśmy prostą, wielofunkcyjną i wysokiej jakości opcję: koszula wykonana jest w 100% z bawełny organicznej, co oznacza, że ​​ma wszystkie najlepsze właściwości naturalnego materiału. Rzeczywisty swobodny krój, lakoniczne okucia i lekko wydłużony styl - fundamenty garderoby nie są idealne. Noś taką koszulę na uczcie i na świecie, zakładając dosłownie wszystko, co jest dostępne w szafie.

H&M, 6999 rub.

Jeśli z jakiegoś powodu H&M nadal kojarzy się z niską jakością rzeczy, spieszymy przypomnieć o linii Premium Quality, w której można również znaleźć świetne bluzki. Jeden z nich, wykonany w 100% z jedwabiu, zakochał się w nas za luksusowy łuk i przyjemny kremowy odcień. Bardziej elegancka niż zwykła, ale równie wszechstronna i zawsze aktualna, taka bluzka będzie dobrze wyglądać ze spodniami, spódnicami, a nawet sukienkami. Szczególnie elegancką sztuczką jest włożenie go pod kurtkę, aby widoczny był tylko zalotny kokardka.

Prada, 65 409 rubli

Zwiększamy maksymalnie stawki i skręcamy romans: dodajemy nadruk w kropki, który stał się jednym z najbardziej odpowiednich tej wiosny, do delikatnego jedwabiu, połyskującej masy perłowej i zabawnej kokardki. Bluzka z groszkiem nie obiecuje surowości i absolutnej powagi, ale nie jest sprzeczna z obowiązującym ubiorem. Możesz go założyć w biurze, w połączeniu z klasycznymi spodniami i chodzić po miejskich lokalach, łącząc się z jeansami dowolnego stylu.

Bershka, 1999 rub.

Jak mówią, opcją na każdy dzień jest koszula z krótkimi rękawami i klasycznym kołnierzem, którą można schować pod czymkolwiek, a następnie, na wysokości dnia roboczego, pozostawić jako jedyną warstwę do wentylacji. Nasz wybór padł na skrócony model Bershka, który oprócz wszystkiego innego jest również wykonany w obecnym stylu gorsetu. Noś tę lub podobne koszule ze spodniami lub spódnicami o wysokiej talii lub wybierz bardziej oryginalną opcję i połącz ją z czymkolwiek.

Więcej stylowych białych koszul i bluzek zebraliśmy dla Ciebie w galerii!