15 stylowych „groszkowych” rzeczy, które powinny znaleźć się w twojej garderobie tej wiosny

Romantyczny groszek wiosną dołączył do szeregu odpowiednich odcisków. Jeśli komórka jest już zmęczona tobą, nadszedł czas, aby zastąpić ją schludnymi plamkami lub, przeciwnie, dużymi kręgami. W tym sezonie projektanci dali upust wyobraźni i przedstawili wiele wariacji na temat ponadczasowego druku retro. Alessandra Rich umieściła groszek na jasnych różnokolorowych sukienkach, podczas gdy Edie Slimane (Céline) i Wes Gordon (Carolina Herrera) woleli klasyczną czarno-białą paletę. Kolekcja Dolce & Gabbana na wiosnę-lato jest również pełna odpowiednich kręgów, które osiągają po prostu gigantyczne rozmiary.

Klasyczny angielski dom Burberry najbardziej eksperymentował ze stylowym nadrukiem. Dyrektor kreatywny marki, Riccardo Tisci, nie bał się połączyć na jednym zdjęciu zarówno klatki, groszku, a nawet lamparta. Prawdopodobnie nie wszyscy zdecydują się na taką kombinację, jednak zapewniamy, że kombinacja z różnymi wydrukami graficznymi będzie wyglądać bardzo świeżo i trafnie.

Główną zaletą groszku jest jego absolutna wszechstronność. Dyskretny nadruk idealnie wpasuje się w strój służbowy i na co dzień. Cętkowana bluzka z szerokimi rękawami jest przydatna zarówno w biurze, jak i na swobodnym spacerze. W pierwszym przypadku noś go z rozkloszowanymi spodniami, które tej wiosny znajdują się również na liście modnych modnych rzeczy, a w drugim - z ulubionymi jeansami.

Dzięki sukience w romantycznych kręgach możesz stworzyć jeszcze bardziej stylowy wygląd. Jego elegancję można zachować za pomocą schludnych szpilek na aktualny biały kolor i szeroki pasek, który podkreśli talię. Jeśli nadal chcesz uniknąć nadmiernego patosu, połącz sukienkę z niegrzecznymi Kozakami, butami lub trampkami. Płaszcz lub kurtka-odzież wierzchnia - odzież wierzchnia może być również bardzo różna. Groszek można łatwo dostosować do każdego stylu i nastroju, więc nie krępuj się eksperymentować!

Najbardziej stylowe rzeczy z grochu, które dla Ciebie zebraliśmy w galerii!