Gwiazdy na wybiegu i na scenie, zakupy z „inteligentnymi lustrami” oraz wykłady o modzie i urodzie: co nas czeka w nowym sezonie w MBFW Rosja

Najlepsze wyświetlenia

Jeden z najbardziej oczekiwanych występów w tym sezonie można uznać za pokaz marki Alexandr Rogov. W ubiegłym sezonie gwiazdor nie uczestniczył, a teraz, oczywiście, jest gotowy na triumfalny powrót. Jednak czy tak będzie, uczymy się dopiero 3 kwietnia. W międzyczasie przygotowujemy się do obejrzenia jasnych tradycyjnych wizerunków marki z domieszką odzieży sportowej.

Młody i utalentowany projektant Nikołaj Prokofiew i jego marka 21dot12 odpowiedzą za klasykę i elegancję podczas Fashion Week. Od nich 30 marca oczekujemy, zgodnie z tradycją, linii nowoczesnych kostiumów o doskonałym kroju i oryginalnym kroju. Luksusowe suknie wieczorowe z pewnością można zobaczyć w Belli Potemkina 1 kwietnia, a rzeczywiste kobiece obrazy do codziennego życia - w Yasi Minochkina 2 lutego.

Jasne pokazy mody zapowiadają się na pokazy, które odbędą się w poszczególnych miejscach. Tak więc, 1 kwietnia w Muzeum Moskwy zaprezentuje swoją wspaniałą kolekcję Alena Akhmadullina. 2 kwietnia Dom Mody Ruban wystąpi w Centralnym Domu Towarowym, a ostatniego dnia MBFW Rosja, 3 kwietnia, w Muzeum Mody odbędzie się pokaz Aleksandra Arutyunowa.

Gwiazdowa wydajność

Drugi sezon z rzędu podczas Mercedes-Benz Fashion Week Rosja rosyjskie gwiazdy występują nie tylko jako goście wydarzenia, ale także jako pełnoprawni uczestnicy maratonu mody.

Każdego dnia w przestrzeni centralnej hali wystawowej „Manege” zabrzmią sety DJ-skie i koncerty muzyczne. Na scenie pojawią się: Linda, grupa z Komsomolska, Pasza Rudenko, uczestnik programu Song w TNT, Artem Kacher i nie tylko.

Valeria, Natalya Podolskaya, Alla Micheeva, Ksenia Borodina, Yulia Savicheva, Laysan Utyasheva, Victoria Daineko i wiele innych celebrytów obiecują spróbować swoich sił w modelowaniu. Gwiezdne piękności staną na podium 1 kwietnia, aby zademonstrować pracę młodych talentów - finalistów konkursu „Daj piątkę! Projektant przyszłości. ”

Drogi młody!

MBFW Rosja to pierwsze na świecie wydarzenie modowe, które gromadzi projektantów z całego świata na debiutanckie pokazy. Młode i utalentowane, ich debiutanckie kolekcje zaprezentują projektanci mody z Włoch, Łotwy, Gruzji, Wielkiej Brytanii, Peru, Szwajcarii, Bangladeszu i nie tylko. W sumie 9 zagranicznych projektantów otrzymało grant na udział w Mercedes-Benz Fashion Week Russia.

Ponadto program Fashion Week obejmuje występ NHP Expedition, w którym wzięli udział uczniowie włoskiej szkoły Polimoda i HSE School of Design. Początkujący projektanci pokażą wspólne kolekcje ubrań i przedmiotów wyposażenia wnętrz, inspiracje, do których czerpali z rzemiosła, historii i kultury Rosji.

Ksenia Hertz, absolwentka Fashion Futurum Accelerator, zademonstruje cuda nowoczesnej technologii. Projektantka wszyła chipy Verisium do ubrań ze swojej kolekcji, które przekazują informacje o produkcie i marce: możesz je zobaczyć w dowolnym momencie za pomocą aplikacji na smartfonie. Linia butów stworzona we współpracy z Unichel została wydana przez Hertz z materiału uzyskanego z przetworzonych liści ananasa. W ten sposób dziewczyna zachęci gości do wspierania produkcji przyjaznej dla środowiska i idei zrównoważonej mody.

SKLEP POP-UP

Przez cały tydzień mody tymczasowy dom towarowy POP-UP SHOP będzie działał w Manege, gdzie 70 rosyjskich marek zaprezentuje swoje zakątki ubraniami i akcesoriami.

Aby proces zakupów przyniósł maksymalną przyjemność, w przymierzalniach zostaną zainstalowane „inteligentne lustra”. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu, aby wywołać modną pomoc - stylisty konsultanta, który pomoże skomponować stylowy obraz. A jeśli chcesz samodzielnie poradzić sobie z tym zadaniem, możesz użyć podpowiedzi jako wskazówki: gotowe stroje z asortymentu POP-UP SHOP zostaną załadowane do „inteligentnych mirrorów”.

Tytułowy partner Fashion Week, Mercedes-Benz, tradycyjnie zainstaluje podium samochodowe w przestrzeni Manege. Marka zaprezentuje swoje innowacyjne innowacje: czterodrzwiowe coupe Mercedes-AMG GT i pojemny SUV GLE 300 d 4MATIC.

Mercedes-Benz będzie również odpowiedzialny za komfortowy ruch gości po mieście. Samochody klasy S, E, V zapewnią, że wszyscy widzowie Fashion Week będą mieli czas na pokazy, a samochody dostawcze Sprinter i Vito zapewnią transport kolekcji designerskich.