Opis

Pędy kwiatu goździka można skrócić i dłużej, mają cienkie wąsy, które z czasem rosną w gniazdach potomnych. Liście są małe i aksamitne, ciemnozielone. Kwiaty są białe, raczej duże.

Opis miedzi - większa roślina w porównaniu z goździkami. Liście są raczej duże, brązowo-ciemnozielone ze srebrnymi paskami. Kwiaty są czerwone z żółtym gardłem, raczej duże, a kwiat w lecie kwitnie.

Jest to dość kapryśna roślina, która wymaga wysokiej temperatury i wilgotnego powietrza. Najlepiej przechowywać go w mini szklarniach lub jako okrywę pod innymi wyższymi roślinami.

Podlewanie jest obfite i regularne, szczególnie podczas wzrostu. Możesz umieścić doniczkę w torfie lub torfowcu. Wymagane jest częste rozpylanie.

Opis nie lubi przeciągów, skrajnych temperatur i jasnego oświetlenia i nie toleruje bezpośredniego światła słonecznego.

Opis jest rozmnażany przez rozety potomne i sadzonki, bardzo trudno jest rozmnażać roślinę przez nasiona w domu. Sadzonki powinny być uprawiane pod szkłem lub folią, regularnie podlewane i spryskiwane. Gniazda córki są łatwiejsze do ukorzenienia, w tym celu sadzone są na luźnym wilgotnym podłożu.

Lepiej wybrać szerokie i płytkie naczynie do pisania.

TAJEMNICE SUKCESU: