Cutaway Fruit: Fresh Decor Ideas

Za oknem jest zimno i pochmurno, nie chcesz wychodzić z domu, a nastrój ma tendencję do zera? Wystarczy wprowadzić jasne kolory do wnętrza, uzupełnić je akcentami przypominającymi ciepłe słoneczne lato - a Twoje mieszkanie samo w sobie będzie najlepszym lekarstwem na błękit.

oferuje prostą i pozytywną klasę mistrzowską na temat tworzenia oryginalnych uchwytów na kubki wykonanych z filcu , które chronią powierzchnię mebli przed zarysowaniami i śladami po filiżankach. Ten materiał jest idealny do kreatywności, nie wymaga przetwarzania plastrów, jest gęsty i dobrze trzyma swój kształt.

Cytrusy i jabłka wykonane z filcu mogą służyć nie tylko jako uchwyty na kubki, ale również dekorować nimi zasłony , poduszki lub narzuty, aby nadać otoczeniu jaskrawe kolory. Jeśli zwiększysz rozmiar półfabrykatów, otrzymasz doskonałe pinezki lub podstawki na przybory kuchenne, a jeśli je zmniejszysz, otrzymasz oryginalne broszki na ubrania lub torby.

Wszystko zależy od twojej wyobraźni!

Coaster Citrus

Podstawki „Jabłka”

W ten sam sposób możesz zrobić uchwyty na kubki w postaci jabłek, ale teraz potrzebujesz wzoru - kliknij, aby go pobrać .

Możesz wprowadzić inne opcje dla jabłka: