Klasyczny trencz z dżinsami i botkami w odcieniach oraz 3 bardziej stylowymi lookami z beżowymi elementami

Na każdy dzień

Najłatwiejszym sposobem na założenie beżu od stóp do głów jest zakup wydłużonego płaszcza lub trenczu w jego cieniu. Bez odpisywania klasycznej wersji Burberry, dziś trencz ze skóry Nanushka należy zdecydowanie uznać za coś w tej kategorii: łączy on najbardziej odpowiedni materiał i dokładnie ten sam kolor.

Właściwa jedwabna bluzka w perłowym kolorze jest najlepszą bazą do garderoby nowoczesnej eleganckiej kobiety. Z jeansami w stylu casual lub z klasycznymi spodniami - to coś może uszlachetnić każdy zestaw. Swobodny styl najlepiej uzupełnić lekkimi botkami i beżowo-szarym, przestronnym klientem.

Program kulturalny

Sukienka o idealnym kroju do połowy łydki i nienagannym kolorze piasku - pomoże to niejednokrotnie w sytuacjach, w których musisz wyglądać „elegancko, ale nie za bardzo”. Na wystawie, w muzeum lub teatrze, podczas prezentacji, wykładu lub degustacji - każdy wieczór kulturalny odbędzie się jak w zegarku w dyskretnym, ale luksusowym beżowym zespole. W tym ostatnim uwzględniliśmy również nagie trąbki, jedwabny szal z wzorem pytona i torbę z trzema odmianami o modnym odcieniu.

Długi lot

Właśnie to można uważać za inwestycję od stuleci, więc jest to miękki, wygodny i kremowy garnitur z kaszmiru. Absolutnie uniwersalny kolor, zdolny nie tylko do ocieplenia, ale także zapobiegania przegrzaniu - będzie to wygodne zarówno zimą, jak i latem, w najbardziej relaksujących i stresujących warunkach. O tym drugim: nie na próżno obraz bogatego podróżnika jest bezpośrednio związany z kaszmirowym garniturem. Zdobądź to, a każdy długi lot będzie przyjemną rozrywką.

Weekend rodzinny

Kombinezon w stylu safari, który można nosić na wiosnę z butami w stylu chelsea i Kozakami, a latem z sandałami i mułami, jest to idealna opcja na weekend, który nie jest pozbawiony aktywnego wypoczynku. Aby dotrzeć do obiecanego zoo dla dzieci, idź do kina lub idź na zakupy z rodziną - zestaw w naturalnym kolorze piasku będzie wspierać każdy pomysł.