Moda biurowa jesień-zima-

Umiejętność manewrowania między biznesowym strojem a trendami mody nie jest łatwym zadaniem. Wiele firm dosłownie przepisuje w karcie kolor bluzek i długość spódnicy, więc wydaje się, że nie możesz nawet pomyśleć o modnych nowych produktach. Jednak w tym sezonie na pewno będziesz miał wiele do wyboru - wielu projektantów zwróciło uwagę na biznesowy styl odzieży, co czyni ją jednym z kluczowych źródeł inspiracji na sezon jesień-zima 2014-2015. Postanowiłem dowiedzieć się, na co przede wszystkim zwracają uwagę projektanci.

Głównym trendem są garnitury

Główny hit kolekcji jesienno-zimowej w tym roku można uznać za spodnie dresowe. Możesz łatwo stworzyć zespół z rzeczy, które lubisz, nie musisz szukać gotowych zestawów. Na przykład skrócone spodnie o długości 7/8 odpowiednie w tym sezonie dobrze pasują do wydłużonych kurtek i kamizelek. Należy pamiętać, że spodnie można wybrać dowolny odcień, nawet jasny, równoważąc obraz ze ścisłą gamą czerni i bieli. Interesujące są garnitury biznesowe z szerokimi spodniami ze strzałami lub luźnymi modelami, oczywiście zapożyczonymi z męskiej garderoby. Takie spodnie najlepiej uzupełnić skróconą kurtką, na przykład z tweedu.

Garnitury biznesowe ze spódnicą

Popularne są także garnitury biznesowe ze spódnicą. Zwróć uwagę na ołówkowe spódnice z wysokim stanem i spódnice jednoroczne, które są najbardziej popularne w tym sezonie. Wśród faworytów sezonu i spódnic midi.

Wybierając modne bluzki i koszule

Białe bluzki nie są już nudne. Lakoniczne klasyczne bluzki i koszule zastąpiono bardziej odważnymi modelami. Na przykład w tym sezonie projektanci stawiają na bluzki bez guzików. Interesujące są białe bluzki z kokardkami lub przód koszuli. Dla tych, którzy chcą wybrać coś odważniejszego, możesz polecić wybór bluzek o zapachu.

Kolorowe bluzki

Jeśli wcześniej biznesowy ubiór oznaczał noszenie bluzek jasnych odcieni, to pod wpływem mody ramki nieznacznie się rozszerzyły. Kolorowe bluzki w stonowanych odcieniach stopniowo wkraczały w świat mody biznesowej. Na przykład w tym sezonie możesz wybrać bluzki w bieżącej kolorystyce sezonu. Wśród rzeczywistych kolorów są wszystkie odcienie fioletu, zieleni, niebieskiego i czerwonego.

Wzorzyste bluzki i koszule

Niestety, nadruki nie zdołały jeszcze wyciągnąć na bok surowego ubioru. Dlatego wybierz modele o klasycznym wzorze, na przykład w dużej czarno-białej komórce lub pasku. Jeśli dusza prosi o kwiaty, zatrzymaj się w pastelowej skali i dużym wzorze. Pamiętaj jednak: na spotkaniu lub spotkaniu takie zaniedbanie zasad ubioru jest surowo zabronione.

Wszechstronna sukienka płaszcza

Sukienki można uznać za najbardziej uniwersalny element ubioru w biznesowym stroju. Sukienki można nosić niezależnie, bez kurtki, co pozwala nie spędzać dużo czasu rano na treningu. Niekwestionowanym liderem w biznesie mody jest sukienka płaszcza. Dodaj co najmniej dwie uniwersalne sukienki do swojej garderoby, czarne i kolorowe. Wtedy zawsze będziesz miał co ubrać w pracy.

Spektakularny szlafrok

Suknie, które idealnie podkreślają kobiece kształty, wyglądają nie mniej spektakularnie. W tym sezonie modne są obszerne modele sukien, które są również odpowiednie w biurze.

Sukienka ze spódnicą midi

Największym hitem jesieni są sukienki ze spódnicą midi. Taka sukienka wytrzyma każdy strój, nie tylko biznesowy, ale także świecki. Idealnie wpasuje się w Twoje plany na wieczór, niezależnie od tego, czy będzie to randka czy wycieczka do teatru.

Wybierz modne akcesoria

Kiedy mówimy o stroju biznesowym, reprezentujemy przede wszystkim minimalistyczny styl ubioru. Lakonizm w kroju i asceza w dekoracyjnym wykończeniu są nadal zwodnicze. odradza porzucanie akcesoriów. Oto minimum, które pomoże Ci łatwo ustawić modne akcenty.

Trend w modzie - apaszka

Trendem tej jesieni jest apaszka. Jasny i wesoły, z ciekawym wzorem, jest w stanie nadać Twojemu obrazowi modną nutę. Chusteczkę możesz owinąć wokół ramienia lub zawiązać na szyi.

Eleganckie pasy

Nie zapomnij o pasach. Wąskie lub szerokie, podkreślające talię, są w stanie radykalnie zmienić Twój wizerunek. Noś paski z sukienkami, spódnicami i spodniami. Główna zasada: wybierz najbardziej eleganckie modele bez dżetów i masywnych sprzączek.

Rzeczywiste broszki

Najlepszym wzorem do naśladowania w modzie biznesowej są członkowie rodziny królewskiej. Jakie akcesoria pozwalają sobie nosić? Broszki To jest retro akcesorium, które pozwoli Ci wyrazić swoje „ja”. Zamiast bukietów kwiatów zalecamy zwrócenie uwagi na broszury z zamówienia, które są odpowiednie w tym sezonie lub broszki w postaci zwierząt i owadów.