Od mini kombinacji po bezkształtne sukienki: jak styl Drew Barrymore zmienił się od lat 90. do współczesności

1990 g.

Ciemna pomadka do wina, cienkie brwi i półprzezroczyste połączenie - w ten sposób Barrymore wspierał trend stylu lnu na początku lat dziewięćdziesiątych. Następnie obraz aktorki nasycony został zbuntowanym duchem i wyraźnymi trendami punkowej estetyki, którą promowała projektantka Vivienne Westwood w latach 70.

1992

I znowu jasna szminka, nieco niechlujna stylizacja i najbardziej eklektyczny wygląd. Surowa bluzka i czarny blezer rymowane są spódnicą, spod której widać pończochy - kolejny cytat z kochających wolność lat dziewięćdziesiątych.

1997 rok

Sąsiadująca sylwetka, cienkie ramiączka, głęboki dekolt - Drew Barrymore często pojawiał się publicznie w nieskromnych kombinacjach sukienek. Na obrazie aktorki łatwo połączyć elegancję i chłopięcy styl.

1998 rok

Pod koniec lat 90. sklepy Barrymore stały się bardziej eleganckie i kobiece. Sukienki maxi bez ramiączek, nieprzejrzyste tkaniny i głębokie kolory zastąpiły miniaturowe kombinacje nieskromnymi wycięciami i widoczną bielizną.

1999 rok

Sylwetki stają się bardziej swobodne, kolory są bardziej stonowane, gwiazda pojawia się coraz częściej w sukienkach i spódnicach maxi, surowych blezerach i podstawowych spodniach.

2000 - 2001

Na początku 2000 roku Drew Barrymore przymierzył wizerunek brązowowłosej kobiety, ale szybko wrócił do swojej zwykłej blondynki. Ulubione gwiazdy to oversize koszule, workowate spodnie, rozkloszowane dżinsy.

2004 - 2005

Elegancka totalna czerń i zero trendów: Barrymore ponownie pokazuje koronkową bieliznę podczas jednego z wydarzeń publicznych. W przeciwieństwie do ostatniej dekady sylwetki są bardziej surowe, krój jest zwięzły, a preferencje są czarne.

2007 - 2009

Ulubione sukienki maxi bez ramiączek, jedwab i jasne półprzezroczyste tekstury są kluczowe dla wielu wyjść z Drew. Wysokie obcasy, miniaturowe sprzęgła - w kobiecym Barrymore coraz trudniej jest dostrzec starego buntownika z lat dziewięćdziesiątych.

2010 rok

Otwarta linia ramion, nacisk na talię, lakoniczna kolorystyka i modne „sukienki syrenki” z lat 2010 (przylegająca sylwetka z spódnicą sięgającą z kolan) stały się niezmiennym klasykiem dla aktorki.

2011 - 2013

Kontrast czerni i bieli, podstawowe detale i ciemny kolor włosów - Barrymore wyraźnie się zmienił. Nic dziwnego: w roku, w którym gwiazda urodziła się pierworodna - córka Olivii.

2014 - 2015

Kostiumy z surowymi blezerami i palazzo spodnie, najbardziej bezpłatne sukienki na podłodze - ten okres w życiu aktorki znów był naznaczony szczęśliwym wydarzeniem. W 2014 Drew urodził syna Frankie.

2017 - 2018

Klasyczne garnitury spodni przeplatane są z sukienkami maxi, ale jeden szczegół pozostaje niezmieniony - buty na platformie i szpilki o zawrotnej wysokości.

2019 rok

Obrazy Drew Barrymore mają nasycone kolory i żywe odbitki. Gwiazda nie boi się monochromatycznych łuków, wybierając akcesoria pasujące do sukienki, odważnie uzupełnia zdjęcia akcentami dekoracyjnymi.

W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy o ewolucji stylu Sarah Jessica Parker. Jak myślisz, kto bardziej się zmienił?