Słodki listopad: kulinarny horoskop na ostatni miesiąc jesieni

Baran

Baran to znak kawy, spróbuj znaleźć przynajmniej jednego Barana, który nie lubi kawy. Nawet jeśli nie pije, ale kocha. To kawa jest twoim asystentem w walce ze złym nastrojem i błotem. Najważniejsze jest picie kawy z przyprawami i pikantnymi syropami. Nie zapomnij o produktach mlecznych, miłośnicy kawy potrzebują ich. Do napoju warto dodać deser kawowy lub czekoladę, a jest ich wiele - wybierz swój ulubiony.

Byk

A gdzie zdobyć słodką śliwkę w listopadzie? Możesz to zrobić! Kup go zamrożonego i zrób kruche lub śliwkowe ciasto - trochę kwaśne. Przydadzą Ci się także owoce egzotyczne - w supermarkecie jest ich dużo. Kup nawet te, których wcześniej nie próbowałeś, spróbuj lub ugotuj coś z nich.

Bliźnięta

Odporność na Bliźnięta jest taka sobie. Są tak wszechstronną i rozwiniętą osobowością, że potrzebują jak najwięcej uzupełnienia: witaminy i energii. Wypij napar z dzikiej róży z miodem. Nie gotuj owoców róży, ale zaparz w termosie. Niech parzy przez cały dzień, a rano pić z miodem. Co jeszcze Od czasu do czasu, ale tylko od czasu do czasu rozpieszczaj się fast foodami.

Rak

Wszyscy ludzie na świecie są podzieleni na dwie kategorie. Niektórzy kochają owoce morza, inni nie. Raki nie lubią ... Spróbuj ostryg lub małży w listopadzie. Przynajmniej raz, przynajmniej raz. Uwierz mi, naprawdę nie masz wystarczająco dużo jodu, a sałatki z owoców morza są teraz potrzebne, aby przetrwać poza sezonem. Jedz, nie ograniczaj się.