20 tkanych niezbędnych akcesoriów

W nowym sezonie tkactwo jest jednym z głównych trendów. Torby i buty wykonane w tym stylu zostały pokazane na wybiegu, w tym modele Marc Jacobs, Dolce & Gabbana, Proenza. Jeśli nie wybrałeś dla siebie modnego akcesorium, zwróć uwagę na nową galerię z - powie ci, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

Zacznijmy od worków. Nie chodzi tylko o modele plażowe, ale także o akcesoria do codziennego życia, w tym sprzęgła. Na przykład biały model Proenza Schouler PS1 wygląda bardzo biznesowo, możesz swobodnie z nim pracować. Bardziej „wyjściową” opcją jest brązowa półprzezroczysta duża tkana torba Vince'a Camuto lub czerwona torba Ralph Lauren z kolekcji Vacchetta.

Ciekawy model zademonstrowali projektanci Kate Spade - prostokątne tkane sprzęgło z niebieskim skórzanym blatem. Sprzęgła można również znaleźć w kolekcjach ASOS, Henry Beguelin, Flora Bella, Antik Batik i Serpui Marie. Muun przedstawia żywą zieloną torbę, idealną na piknik.

Zacznijmy od klasycznych butów - butów baletowych. Wiklinowe wersje takich butów prezentują projektanci mody Aquatalia Doria i Marc Jacobs. Klapki można znaleźć w marce Loeffler Randall. Dolce & Gabbana oferuje wiklinowe buty na obcasie. Interesujące w tej technice są tenisówki Michaela Korsa i Roberta Clergerie (kliny) oraz oksfordy Stuarta Weitzmana.

Należy pamiętać, że w nowym sezonie istnieje wiele modeli o cienkim splocie - teraz jest to szczególnie modne. Jeśli chodzi o kolor, to nie tylko klasyczna słoma - wiklinowe akcesoria mogą być bardzo jasne.