Spodnie, jasne akcenty i 5 bardziej stylowych pomysłów na stworzenie idealnego monoluka

Ubieranie tego samego koloru od stóp do głów to odważna decyzja i zawsze właściwy ruch. Zwłaszcza, gdy kolory podstawowe są znudzone i chcesz urozmaicić swój styl. To prawda, że ​​należy zachować ostrożność przy takich sztuczkach - jasne kolory nie tolerują konkurencji.

Klasyczna formuła to połączenie ubrań w nasyconych kolorach z beżowymi butami, które dosłownie łączą się z kolorem skóry. Jakie inne sztuczki powinienem zanotować?

Kolorowy kombinezon

Bezbłędny kombinezon do spodni jest zawsze opłacalną inwestycją i najłatwiejszym sposobem na stworzenie zwycięskiego łuku mono. A jeśli masz już klasyczną ciemną dwójkę, możesz szukać bogatych kolorów! Nie jesteś gotowy na fuksję i elektryczny błękit? Zwróć uwagę na kolory szmaragdu, oliwki i bordo.

Noś kombinezon jak na nagim ciele (jeśli pozwala na to blezer) lub pod nim modny top. Połącz kolorowe garnitury z kontrastowymi butami, jak Ksenia Borodina i Rosie Huntington-Whiteley.

Paleta nago

Gama odcieni beżu jest wielofunkcyjna. Dzięki niemu możesz podkreślić kształt i wizualnie wydłużyć nogi. Ponadto efekt „nagiego ciała” jest jedną z najmodniejszych sztuczek ostatnich sezonów.

Główną zasadą nagiej monoluki są gęste tkaniny, nawet jeśli mówimy o dzianinach. Na jednym zdjęciu możesz łączyć różne odcienie beżu: od delikatnego cappuccino po migdał, a także faktury - dzianiny z tweedem, jedwab z wełną, szyfon z szorstką skórą.

I znowu neon

Jeden z głośnych trendów tego sezonu nie żegna się, ale aktywnie przechodzi na stronę sportowego szyku. Jeśli neon jest odważnym wyrazem Twojego codziennego wyglądu, zwróć uwagę na garnitury sportowe w fluorescencyjnych odcieniach, a także dopasowane bluzki i spódnice. Aby zrównoważyć jasność, pomogą szczegóły kolorów podstawowych. Na przykład Chloe Kardashian wybrała ogromne trampki w kolorze kawy do neonowych motocykli, mikroprocesor i obszerną kurtkę w jednej gamie.

Cukierkowe Różowe Kolory

Gwiazdy dowodzą, że różowy jest daleki od niepoważnego koloru, który idealnie pasuje do każdej kategorii wiekowej. W nim możesz bezpiecznie iść zarówno na siłownię, jak i na spotkanie biznesowe.

Cukierki różowe idealnie rymują się z białymi, czarnymi i srebrnymi metalikami. Możesz dodać go do garderoby za pomocą garnituru do spodni, marynarki i ołówkowej spódnicy lub sukienek. Ale pamiętaj - ten kolor woli być głównym elementem ogólnej gamy obrazu, więc nie przeciążaj wyglądu teksturami i kontrastami.

Lokalne akcenty

Przygotowując obraz monochromatyczny, należy zwrócić uwagę na akcesoria i buty, ponieważ pomogą one prawidłowo kłaść nacisk. Czarno-biały monolook zawsze wygląda korzystnie z kontrastowymi detalami. Te same eksperymenty można przeprowadzić z kolorem, odważnie łącząc fuksję i błękit, akwamaryn i błękit, jak to robią Kylie Jenner i Tina Kandelaki.

Czy zdecydowałbyś się na kolorowy monolook?