Od mikrotopów po sukienki i szpilki: jak zmieniła się styl Sarah Jessica Parker od późnych lat 90. do współczesności

1991 rok

Rowery stały się głównym masthead latem 2019 roku, jednak Sarah Jessica Parker nosiła je na początku lat dziewięćdziesiątych. Z odważnym kinkietem i pasującymi kapciami - tak jak teraz Emily Ratakovsky i Bella Hadid.

1995 - 1996

U szczytu popularności serialu „Seks w wielkim mieście”, w którym aktorka grała pisarkę Carrie Bradshaw, styl Parkera był znacznie skromniejszy niż jej postać. Marynarki, jakby zapożyczone od chłopaka, podstawowe kolory i loki - najbardziej rozpoznawalny detal obrazu.

1998 - 1999

Błyszczące mini sukienki, metalowe akcesoria, satynowe gorsety i drobne szorty stały się ulubionymi aktorkami pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Niezmieniony pozostał główny szczegół każdego wyjścia Parkera - buty na wysokich obcasach.

2000 rok

Na początku XXI wieku, kiedy pojawiły się modne sukienki kombinowane, dżinsy z niskim stanem i krótkie topy, Sarah Jessica Parker nosiła elegancki wygląd. W jej arsenale pojawiły się garnitury do spodni i lakoniczne sukienki midi.

2001 - 2002

Najlepszym uzupełnieniem każdego wyglądu Parkera jest smukła sylwetka i napięta prasa. Często to demonstrowała, zakładając laptopa w wieczornych punktach sprzedaży.

Kolejnym szczegółem obrazów aktorki, aktywnie przyjmowanym przez współczesną modę, jest miniaturowa torba na bagietki - ulubione akcesorium paryżan i integralna część ery zero.

2003 - 2005

I znowu satynowe gorsety, przycięte bluzki i cekiny, choć w mniejszej skali. Aktorka pewnie połączyła je z klasycznymi spodniami palazzo i lakonicznymi bryczesami.

2009 - 2010

Parker pozwala wyjść na suknie dowolnej długości: od ekstremalnej mini po maksi z długim pociągiem. W tym okresie aktorka wybiera płynne plisowane tkaniny, błyszczące satynowe przelewy i akcentujące nadruki.

2011 rok

Czółenka to ulubiony i prawie niezmienny szczegół stylu Sarah Jessica Parker. Miesza je z sukienkami dowolnej długości i spodniami. W 2014 roku aktorka wydała swoją pierwszą kolekcję butów, koncentrując się na kolorowych łodziach wykonanych ze skóry i satyny.

g.

Maksymalna elegancja w stylu Parkera: dopasowane kombinacje sukienek, kombinezony do spodni z otwartymi ramionami, dwie spódnice i blezery. Kolorystyka staje się coraz bardziej powściągliwa, a style mają tendencję do klasycznego.

2013 - 2014

Modne eksperymenty trwają, aktorka umiejętnie pokazuje ubrania w różnych stylach i nie zatrzymuje się na jednym. W kronice wieczornych wypadów Parker - małe czarne sukienki, sukienki z kwiatowym nadrukiem i kaftan sukienki z motywami etnicznymi.

2015 - 2016

Aktorka odważnie podkreśla figurę, kładąc nacisk na talię, dekolt i smukłe nogi. Głównymi pomocnikami w wykonywaniu tych zadań są ukochane dopasowane sukienki z bufiastymi spódnicami.

2017-2019

W ciągu ostatnich kilku lat Sarah Jessica Parker preferowała obrazy w całkowitej czerni lub podstawowych kolorach. Z reguły buty stają się jaskrawym akcentem - oczywiście mówimy o klasycznych łodziach!

Sarah Jessica Parker reprezentuje epokę, wielu kojarzy się ze swoją bohaterką, Carrie Bradshaw. Jednak w codziennym życiu aktorka woli wygodne dżinsy i płaskie buty.

Jakie obrazy z okresu podobały Ci się najbardziej?