Z Kozakami, torbą na talię i nie tylko: jak nosić kombinezon, aby wyglądać stylowo

Krótki kombinezon i Kozacy

Nowoczesna odmiana na temat klasycznego westernu to jeansowy kombinezon w połączeniu z kozackimi butami. Detale pomogą uzyskać lepszy wygląd: torby z talii wykonane z szorstkiej skóry i miniaturowe plecaki, biżuteria z akcentem i masywne zegarki, modne okulary w stylu sportowego szyku. Świetny przykład połączenia kilku trendów w modzie jednocześnie.

Kombinezon do spodni i muły

Kombinezon z dekoltem w szpic z draperiami może konkurować nawet z najbardziej przyciągającą wzrok suknią wieczorową. Klasyczne modele z rozszerzanymi spodniami wykazują absolutną kompatybilność z lakonicznymi łodziami, modnymi mułami na obcasach i bez, z miniaturową torbą wszytą na łańcuszku. Nie zapomnij o biżuterii, ponieważ migotanie kamieni szlachetnych i metali jest być może najbardziej udanym dodatkiem do każdego obrazu.

Kombinezon „work” i sandały na obcasie

Źródłem inspiracji dla najbardziej odpowiednich kombinezonów był strój roboczy i kombinezony do ochrony chemicznej. Za sugestią projektantów gruby kombinezon zamienił się w najbardziej kobiecy element garderoby, który można bezpiecznie mieszać z zawrotnymi spinkami do włosów, efektowną biżuterią (w tym chwytliwe kolczyki, duże bransoletki, wielopoziomowe naszyjniki), eleganckie torby.

Na każdy dzień lub wieczorne wydarzenie, na randkę lub na kolację z przyjaciółmi - kombinezon będzie odpowiedni na każdą okazję. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią taktykę, w której akcesoria i buty są głównymi graczami!