W co się ubrać z kamizelką?

Prawdziwą ikoną stylu Coco Chanelbil jest szaleństwo na punkcie skromnych kamizelek i pochodziło z ich zapasów, po wejściu do damskiej garderoby pozostało modne do dziś. Prosty w kroju, z niejawnym nadrukiem, skromny w przekazie, ale odważny pod względem możliwych kombinacji - jest to win-win obowiązkowy w letniej garderobie.

Wybrałem najciekawsze opcje kamizelek latem 2013 roku i skomponowałem modne obrazy, które pomogą Ci stworzyć własny wygląd.

Najmodniejsze kamizelki 2013

W tym sezonie wiele marek włączyło bluzy w stylu marynistycznym do swoich kolekcji, choć nie wszyscy wyglądają tak, jak my jesteśmy przyzwyczajeni.

Co najważniejsze, kamizelka nie jest już postrzegana jako koszulka z długim rękawem.

Możesz wybrać koszulkę z długim lub krótkim rękawem i sweter w morskim stylu.

Niebiesko-biały pasek to klasyka tego gatunku.

Jednak producenci eksperymentują z kolorystyką i oferują kamizelki w czarno-białe paski. Co więcej, trend sezonu nie jest poziomy, ale pionowy.

Gradientowe paski wyglądają interesująco, gdy używa się dwóch kolorów o tej samej gamie.

Rewolucja modowa tego sezonu na tym się nie kończy.

Jako elementy dekoracyjne stosuje się mieszaninę nadruków, gdy na pasek nakładane są inne nadruki lub aplikacje. Wygląda bardzo imponująco!

Istnieje również więcej opcji koktajli z ozdobnymi naszyjnikami, cekinami lub koronką.

Modny wygląd od

Jeśli Twój kodeks pracy nie jest zbyt ścisły, możesz łatwo zastąpić zwykłą bluzkę kamizelką. Zobacz, jak Twój wizerunek firmy grał w zupełnie nowy sposób! Ponadto w garniturze możesz wybrać zarówno białe, jak i bardziej surowe kolory, na przykład klasyczny niebieski.

Uwaga: najbardziej spektakularne opcje uzyskuje się w przypadku garniturów spodni. Jeśli pracujesz w kreatywnym środowisku, możesz przypiąć duży kwiatek w stylu Carrie Bradshaw do klapy kurtki, w innych przypadkach lepiej ograniczyć się do sznurka pereł (choć sztucznych). Jasne buty - absolutnie konieczne!

Lato to niekończąca się seria różnorodnych imprez, chcę je wszędzie złapać. Czy można stworzyć odpowiedni, a co najważniejsze uniwersalny, modny wizerunek z kamizelką? Jesteśmy pewni, że jest to całkiem realne. Jako główny akcent weź jasny naszyjnik. Nie jest wcale konieczne, aby był wykonany z dużych kamieni, odpowiednia jest opcja wykonana z przędzy (hit tego lata) lub przypominająca skręconą bransoletkę.

Jednak nie mniej interesujące opcje mogą się okazać z koronkowymi rzeczami. Najważniejsze, aby nie używać biżuterii (maksymalna solidna bransoletka lub zegarek) i dodatkowych akcentów. Wybierz buty i torebkę tak zwięźle, jak to możliwe, w przeciwnym razie ryzykujesz przekroczenie granicy między modnie bez smaku i wyglądaniem jak wariatka z miasta.

Tym, którzy są przyzwyczajeni do kroku o krok przed modą, zalecamy zwrócenie uwagi na stylowe swetry w paski. Taką kurtkę można nosić z absolutnie wszystkim - białymi kombinezonami, czerwonymi spodniami, elektryczną niebieską lub fuksjową spódnicą, bermudami lub jeansami od jasnych odcieni do klasycznego niebieskiego ... - jest naprawdę wiele opcji.

Jeśli chcesz uzupełnić obraz biżuterią, należy unikać jasnej biżuterii. Wybierz lakoniczne naszyjniki w metalicznym kolorze, które stworzą szlachetny wizerunek. Czy dusza prosi o więcej kolorów? Spróbuj kolorowych emaliowanych kolczyków, ale mówimy solidne „nie” bransoletom i naszyjnikom w tak aktywnej kolorystyce.