Otwarte ramiona, dżinsy i nieodpowiednie buty: 9 królewskich zasad, które złamała Meghan Markle

Bose stopy

Noszenie rajstop jest częścią pałacowej etykiety i tradycji, którą kobiety z rodziny królewskiej przestrzegają od dziesięcioleci. Bez nich raczej nie zobaczysz Królowej Elżbiety II lub Kate Middleton, ale Megan swobodnie demonstruje swoje otwarte nogi.

Spodnie

Spodnie nie są tematem tabu dla członków rodziny królewskiej (z wyjątkiem wydarzeń publicznych), jednak wszyscy starają się podążać za przykładem królowej i nieoficjalnymi zasadami. Ale nie Markle! Księżna często nosi spodnie, nie tylko klasyczny palazzo, ale także modele figur.

Spodnie

Ostatni raz Elizabeth II pojawiła się w spodniach na imprezie w 1970 roku. Od tego czasu królowa preferuje dwójki ze spódnicy i kurtki, często wybierając do nich lekki płaszcz. Meghan Markle nie jest gotowa zrezygnować z eleganckich zestawów, więc odważnie zakłada je na obiad i na mecz koszykówki.

Torba Crossbody

Sprzęgło to mała sztuczka przedstawicieli rodzin królewskich i doskonały powód, aby nie odpowiadać na uścisk dłoni. Księżna Sussex ponownie postawiła swój komfort ponad tradycję, kładąc torbę na ramieniu.

Otwarte ramiona

Główne zasady królewskiego ubioru podczas oficjalnych wydarzeń to skromność i zwięzłość. Sukienki powinny zakrywać ciało tak bardzo, jak to możliwe, szczególnie jeśli chodzi o sklepy dzienne. Markle najwyraźniej o tym nie myślał, zakładając na urodziny Elizabeth II miękką pudrową sukienkę z odkrytymi ramionami.

Płaskie buty ...

Wydawałoby się, że plaża jest miejscem całkowicie wolnym od surowych zasad. Ale nie wtedy, gdy jest to miejsce oficjalnego wydarzenia! Zgodnie z protokołem członkowie rodziny królewskiej powinni chodzić w zamkniętych butach na niskim obcasie nawet na piaszczystym brzegu. Znów przeszłość: na imprezie na plaży w ramach trasy po Australii Megan pojawiła się w mieszkaniach w mieszkaniach.

... lub brak butów

Megan i książę Harry nie wstydzą się pokazywać swoich uczuć przed wszystkimi, trzymając się za ręce i przytulając, co również jest sprzeczne z zasadami etykiety. Ale podczas australijskiej trasy eksperci zauważyli kolejne naruszenie. Zbuntowany Markle znów się poczuł, publicznie usuwając niewygodne buty na plażę.

Czarny kolor

Elżbieta II nie nosi czarnych i nie lubi czarnych członków noszących czarne ubrania (oprócz żałoby). Jednak księżna znów jest wierna swojemu gustowi - obrazy w czarnym formacie znajdują się w jej placówkach z maksymalną częstotliwością.

Dżinsy

Goście mistrzostw tenisa w Wimbledonie w sektorze królewskim muszą przestrzegać zasad ubioru. Styl ubioru jest oficjalny, a co najważniejsze - bez jeansów. Nic dziwnego, że strój Markle spowodował w tym roku publiczne potępienie.

Meghan Markle pokazuje się jako prawdziwy buntownik, regularnie naruszający zasady królewskiego protokołu. A jak myślisz, czy takie „błędy” są dopuszczalne dla księżnej?