Najmodniejsze wizerunki bohaterek kultowych filmów, które są aktualne dzisiaj

Margo Tenenbaum pojawiła się w prostych odcinkach w rodzinie Tenenbaum Wesa Andersona. Nawiasem mówiąc, ten film można ogólnie nazwać magazynem pomysłów na tworzenie obrazów w stylu sportowym . Tylko najodważniejsza fashionistka może połączyć sukienkę Lacoste i długi futrzany płaszcz, a nawet uzupełnić stylizacją dziecięcą spinkę do włosów. W filmach Andersona styl jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, wystarczy obejrzeć film, a pomysły na nowe stroje rodzą się już w twojej głowie.

Być może lata 80. były prawdziwym rozkwitem mody. To ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni nosić i uczyć się. W latach 80. moda została wreszcie uwolniona od ram, a granice między ubraniami wieczorowymi i codziennymi zaczęły stopniowo zanikać. W filmie Stillmana „The Last Days of Disco” odkryjesz cudowny świat stylu nowojorczyków, zobaczysz wszystkie kontrasty między zrelaksowanym, skromnym wyglądem a strojami na imprezy. I tak! Zwróć uwagę na to, jak fajne bohaterki noszą cekiny. Przydatny do robienia wyglądów na noworoczne imprezy firmowe.

Film Godarda, podobnie jak Andersona, jest prawdziwą skrzynią skarbów dla tych, którzy chcą się uczyć, studiować i stosować modę z przeszłości. Jeśli lubisz paryską modę lat 60. , to bez oglądania na przykład Mad Pierrot, zdecydowanie nie możesz tego zrobić. Jego bohaterka tak fachowo nosi czerwoną sukienkę! To takie proste i łatwe, ale czerwony jest jednym z najbardziej złożonych i niebezpiecznych kolorów.

Kolejnym filmem nasyconym paryskim duchem jest Dreamers. Tak, został nakręcony już w 2003 roku, ale akcja rozgrywa się pod koniec lat 60. w Paryżu. Genialna Eva Green jest tak zaniepokojona swoim wyglądem, ale właśnie z tego powodu jej styl jest atrakcyjny i oryginalny. Zawsze marzyłeś o perfekcyjnym noszeniu vintage - w tym filmie znajdziesz kilka doskonałych pomysłów.

Mówiąc o vintage. Rzeczy z historią od dawna stały się nie tylko uderzającym dodatkiem do obrazu, ale także podstawowymi elementami garderoby. Weźmy na przykład kurtki skórzane . Lekkie ścieranie kurtek jest bardzo dobre. I możesz rzucić okiem na idealny styl w jednym z pierwszych filmów Johnny'ego Deppa, Crybaby. Chociaż tam możesz nie tylko spojrzeć na kurtki. W tym filmie jest dużo grunge'u i rock'n'rolla, a teraz jest modny.

Uważamy, że zgodzisz się z nami, że seria Friends, w przeciwieństwie do Sex and the City, pokazała bardziej przystępną modę, więc nie jest trudno powtórzyć obrazy głównych bohaterów. Oczywiście będą musieli pracować i modyfikować prawie wszystko, z wyjątkiem być może idealnych wieczornych wycieczek! Czarne sukienki maxi na cienkich ramiączkach są szczytem kobiecości i stylu, więc jeśli nie wiesz, w co się ubrać na ważnym wydarzeniu, poszukaj odpowiedzi w serii. Zapraszam do pokazania rąk? Kurtka męża lub chłopaka jest odpowiednia, aby wizualnie je ukryć.

Jeśli nie oglądałeś żadnego z tych filmów - czas spędzić kilka wieczorów w telewizji!