Modne torby wiosna-lato (63 zdjęć)

Wiosna to czas przebudzenia. Nic dziwnego, że my dziewczynki chcemy nadać naszemu codziennemu stylowi jasny akcent, który niczym magnes przyciągnie do nas ciepło i pozytywne emocje.

Styliści gwiazd zalecają obstawianie nowej torby. Po pierwsze, jest to dokładnie rzecz, która jest stale z nami. Po drugie, jest w stanie ustawić specjalny dźwięk dla każdego obrazu.

Na widok modnych mężczyzn w tym sezonie są obszerne i pojemne torby. opracował przewodnik po najmodniejszych modelach sezonu wiosna-lato 2013.

Konserwatywne torby

Fani klasycznego stylu powinni zwracać uwagę na modele prostokątne (pionowe lub poziome) z krótkimi uchwytami, które częściowo przypominają duże foldery. Jedyne „ale”: torba powinna mieć rzeczywisty kolor sezonu, na przykład czerwony .

Taka torba idealnie pasuje nawet do najbardziej rygorystycznego stroju biurowego (czerwono-biało-czarna gamma to stała moda) i podkreśli Twoją determinację.

Popularne torebki Celine z opuszczanymi bokami znalazły odpowiedź w kolekcjach projektantów mody. Inspiracje pochodzą od Michaela Korsa i Diane von Furstenberg .

Torby o półkolistym lub trapezowym kształcie mogą wyglądać dość spokojnie, jeśli wybierzesz model w stonowanej kolorystyce.

Jeśli jesteś gotów trochę odejść od zwykłych form, ale spróbuj zastosować się do klasycznego stylu, spójrz na praktyczne torby na torby .

Wynaleziony niegdyś model Louisa Vuittona do noszenia butelek wina zyskał popularność wśród kobiet z wyższych sfer. Od tego czasu ten model pojawił się w kolekcjach wielu marek i ten sezon jest również istotny.

Modele kręgli są nadal aktualne.

Dla tych, którzy preferują małe formy, zalecamy zwrócenie uwagi na małe kwadratowe modele wykonane z matowej lub lakierowanej skóry. Takie modele wyglądają spektakularnie w kolorystyce bloków kolorów.

Jeśli mówimy o wystroju, czy może być delikatny? Tak! W tym sezonie obróbka skóry jest wykorzystywana jako element dekoracyjny - perforacja, skóra zgnieciona i pikowana, imitacja tkania .

Królestwo torebek w formacie „mini” jest prezentowane w całej swojej różnorodności.

Sprzęgła nie poddają się. W nowym sezonie stały się dłuższe. Wiele z nich opiera się na modelach bryłowych.

Wśród modnych nowości sezonu są torby i sprzęgła wykonane z półprzezroczystego plastiku . Średnio ryzykowne, umiarkowanie stylowe - to, co jest potrzebne tym, którzy chcą dostać się do obiektywów świeckich fotografów.

Modne plecaki nadal nie opuszczają modnego Olympusa. Jeśli w poprzednich sezonach stawką był minimalizm, to w tym przypadku jest więcej wystroju i jaśniejszego koloru.

Tegoroczne elementy dekoracyjne są powściągliwe i prezentowane głównie w postaci nadruków i ćwieków, kamieni ozdobionych wieczorowymi modelami sprzęgieł i toreb.

Chcesz zaskoczyć wszystkich? Możesz połączyć dwie torby różnych formatów jednocześnie - mini i oversize. To wciąż prawda!

Kolory sezonu

I nie zapomnij zwrócić uwagi na modne kolory sezonu 2013 - bananowy, limonkowy, różowy, fioletowy, szmaragdowy i biały.

Popularne są torby z chwytliwymi nadrukami .

I to nie tylko w stylu bloków kolorów (zwracaj uwagę na pastelowe kolory) lub motywów kwiatowych, ale także w stylu komiksów.

Szczególną uwagę należy zwrócić na odbitki przypominające kserokopie . Takie modele toreb znajdują się w kolekcjach Dolce & Gabbana, Versace i Charlotte Olympia .