Trzy kolory wiosny-lata (23 zdjęcia)

W sezonie wiosna-lato 2013 projektanci polegają na zieleni i jej odcieniach. zaleca dodanie modnej miętowej lub turkusowej sukienki do zaktualizowanej wiosennej garderoby.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy przewodnik po najmodniejszych sukienkach w kolorze mięty, turkusu i zielonych jabłek. Te trzy kolory to kluczowe odcienie zieleni w sezonie wiosna-lato 2013.

Miętowa sukienka

Hit ostatniego sezonu wiosenno-letniego również nie zamierza opuścić listy modowej w 2013 roku. Jeśli lubisz delikatne pastelowe odcienie, kolor mięty pomoże odświeżyć obraz, sprawi, że będzie bardziej jasny i przestronny.

Jednak wiele osób błędnie odnosi się do podobnych odcieni mięty z tej samej kolorystyki - lazur, turkus, a nawet kolor zielonego jabłka. Sugerujemy spojrzenie na możliwe odcienie koloru miętowego.

W tym sezonie wiele marek oferuje sukienki w kolorze miętowym. Swobodna sukienka z płaszcza, suknia wieczorowa o latającej sylwetce lub sukienka z modnym nadrukiem - wybór należy do Ciebie.

Jeśli mówimy o odzieży wierzchniej, warto zwrócić uwagę na biały lub beżowy kolor. Może to być skórzana kurtka w stylu motocyklowym lub dżins ze złotymi dodatkami.

Czy dusza prosi o więcej kolorów? Spróbuj podnieść rzecz w kolorze różowym, koralowym, niebieskim lub żółtym. Stworzą żywy i niezapomniany obraz, ale nie agresywny.

Szukasz czegoś mniej fantazyjnego? Połącz sukienkę miętową z pastelowymi odcieniami. Modne połączenie sezonu to miętowy kolor z jasnym bzem.

Dla „właściwych dziewcząt” polecamy rzeczy w szarych i czekoladowych kolorach, które podkreślają szlachetność modnego wizerunku.

Turkusowa sukienka

Blisko mięty, ale intensywniejszy odcień, turkusowy lub lazurowy. Najczęściej mylony jest z kolorem mięty.

W kolekcjach wiosna-lato 2013 najwyższą uwagę przywiązuje się do tych kolorów.

Intensywny turkus, być może jeden z najpiękniejszych i najbardziej złożonych w doborze par kolorów. Jego połączenie z jasnymi odcieniami grozi osobistą modną porażką. Staraj się wybierać jasne kolory w duchu motywów karaibskich. Wyciszone odcienie sprawią, że Twój wygląd będzie ponury.

Blok kolorów z efektem degradacji będzie dobrze wyglądał - przejście z jednego odcienia do drugiego.

Unikaj czerni i bieli, lepiej wybrać szlachetny brązowy kolor. Koraliki w tym odcieniu pozwolą stworzyć spektakularny obraz w etnicznym stylu.

Jeśli chcesz mieć jasne kolory, pozwól sobie na eksperyment z wydrukami. Mówimy „tak” zwierzęcym i dużym kwiatowym nadrukom !

Zielona sukienka jabłkowa

Kolejnym modnym odcieniem sezonu jest kolor zielonego jabłka. Intensywny, ale powściągliwy, doskonale podkreśla opaleniznę i nadaje figlarnemu akcentowi.

Sukienki w tym odcieniu są idealne dla dziewcząt, które lubią być w centrum uwagi.